Trwa ładowanie...
d2768w7

Strach kosztuje 50 tysięcy dolarów?

Jeden z uczestników w rowie ze szczurami (NBC) Cztery minuty w rowie ze szczurami, ciągnięcie na linie przez rozpędzone konie - to tylko przykładowe zadania, które muszą przeżyć bohaterowie nowego programu typu reality show, nadawanego od poniedziałku przez amerykańską sieć telewizyjną NBC.
Share
d2768w7

"Fear Factor" (Czynnik strachu) pokazuje ochotników - trzech młodych mężczyzn i trzy młode kobiety - którzy w zamian za nagrodę pieniężną, narażają się na niebezpieczeństwo. Najbardziej sprawny i wytrwały spośród poddanych próbie wygrał w pierwszym odcinku 50 tys. dolarów.

W poniedziałek uczestnicy programu zostali przywiązani linami do dwójki koni, które wlokły ich po pokrytej błotem i kamieniami drodze miasteczka. Ochotnicy ubrani byli tylko w adidasy, dresy, rękawice, kaski i gogle. Przegrywali ci, którzy nie dotarli do mety.

W drugiej odsłonie pretendentów do nagrody umieszczono w rowach wielkości trumny, do których wpuszczano po 400 szczurów. Zawodnicy musieli tam wytrzymać 4 minuty. Gryzonie boleśnie kąsały uczestników gry, którzy - jak zawiadomiła stacja * NBC* - zostali uprzednio zaszczepieni przeciw tężcowi.

Ostatnia próba polegała na wykonywaniu kaskaderskich ewolucji na zmoczonym wodą samochodzie zawieszonym na dźwigu 50 metrów nad jeziorem. (reb)

d2768w7

Podziel się opinią

Share
d2768w7
d2768w7
Więcej tematów