Trwa ładowanie...
d2l6n7e

Ślub Paula McCartneya

Sir Paula McCartneya i Heather Mills (AFP)
Ślub byłego Beatlesa sir Paula McCartneya z modelką Heather Mills odbędzie się w najbliższy wtorek na terenie posiadłości Leslie Castle - potwierdził właściciel majątku sir John Leslie. Posiadłość znajduje się w hrabstwie Monaghan na granicy Irlandii Płn. z Republiką Irlandii w pobliżu spokojnej wsi Glaslough.

Share
d2l6n7e

Wydarzenie jest do tego stopnia otoczone ścisłą tajemnicą, że ja sam więcej dowiaduję się o nim z bulwarowej prasy niż od samych zainteresowanych. Dowiedziałem się na przykład, że wizytą zaszczyci mnie tysiąc gości - cytuje 87-letniego arystokratę londyńska popołudniówka Evening Standard.

Według wcześniejszych nieoficjalnych pogłosek McCartney miał poinformować grupę swoich najbliższych przyjaciół, żeby po 6 czerwca nie planowali żadnych ważnych spotkań.

Wokół XVII-wiecznego zamku, przebudowanego za czasów królowej Wiktorii, zaostrzono już środki bezpieczeństwa. Stale przebywa tam ośmiu ochroniarzy. Ochrona odmawia wpuszczenia kogokolwiek bez przepustki.

Pałac otoczony ogrodami i parkiem o powierzchni 405 hektarów jest popularny wśród ekscentryków. W 14 pokojach gościnnych nie ma telewizorów, telefonów, ani wygód uznawanych za standardowe. Jest za to lądowisko dla helikopterów i straszący gości duch żołnierza, który poległ w 1914 roku we Francji.

d2l6n7e

Niektóre doniesienia sugerowały, że ślub odbędzie się na Long Island w posiadłości Johna Eastmana, brata zmarłej w 1998 roku żony sir Paula, Lindy. Obecnie mówi się, że Eastman będzie drużbą na ślubie.

Gazety bulwarowe były w ostatnich dniach pełne informacji o rzekomych nieporozumieniach między narzeczonymi. Jedna z nich podała, że po scysji przez okno pokoju hotelowego na Florydzie miał wylecieć pierścionek zaręczynowy wyceniony na 15 tys. funtów. Personelowi hotelowemu zaoferowano wysoką nagrodę za jego odnalezienie.

Według Evening Standard, pierścionek wyleciał przez okno dlatego, że Mills wyczytała gdzieś, iż przy produkcji biżuterii w Indiach, skąd pochodzi pierścionek, zatrudnia się dzieci. Wiadomość ta przybiła również McCartneya, który miał obawiać się negatywnego rozgłosu z tego powodu.

59-letni McCartney spotkał 34-letnią Heather Mills przed trzema laty i zaręczył się z nią w lipcu ubiegłego roku. Mills jest działaczką lobby domagającego się zakazu stosowania, produkowania i magazynowania min przeciwpiechotnych. W 1993 roku straciła stopę w wypadku drogowym. (aka)

d2l6n7e

Podziel się opinią

Share
d2l6n7e
d2l6n7e
Więcej tematów