Trwa ładowanie...
d2h574s
nagrody
11-04-2001 18:03

Rozdano "Blockbustery"

Sandra Bullock, Michelle Pfeiffer, Nicolas Cage oraz Benjamin Bratt i inni artyści filmowi zostali uhonorowani prestiżowymi nagrodami "Blockbuster". Nagrody te przyznali aktorom miłośnicy filmów wideo, którzy mogli głosować na swoich ulubionych artystów w sklepach z kasetami wideo oraz poprzez Internet.

d2h574s
d2h574s

Sandra Bullock za rolę w filmie "Miss agent" została okrzyknięta najlepszą aktorką komediową. Helen Hunt przyznano nagrodę dla najlepszej aktorki występującej w filmie romantycznym Czego pragną kobiety. Najlepszą aktorką grającą w thillerze uznano Michelle Pfeiffer za rolę w filmie zatytułowanym Co kryje prawda.

Najlepszy zespół aktorski, według oceny widzów, to Aniołki Charliego: Drew Barrymore, Cameron Diaz i Lucy Liu. Córka Goldie Hawn - Kate Hudson została uznana najlepszą debiutantką za rolę w U progu sławy. Nicolas Cage zdobył nagrodę za film The Familly Man, a Benjamin Bratt za drugoplanową rolę w Miss agent.

Za całokształt twórczości nagrodę otrzymał Warren Beatty, który zagrał m.in w Bonnie i Clyde, Shampoo, Reds i Bugsy. (jd)

d2h574s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2h574s
Więcej tematów