Trwa ładowanie...
d4k1lw5
06-01-2015 13:43

Rosyjski generał popełnił samobójstwo

Kolejne samobójstwo generała w Rosji. Tym razem w swoim mieszkaniu martwy został znaleziony były zastępca dowódcy rosyjskiego lotnictwa dalekiego zasięgu.

d4k1lw5

Generał Anatolij Kudriawcew pozostawił list pożegnalny. Wojskowy prosi, by nikogo nie winić za jego śmierć, gdyż będąc chorym na raka żołądka - nie mogąc znieść bólu - z własnej woli żegna się z życiem.

Rozgłośnia Echo Moskwy zwraca uwagę, że w Rosji istniał problem z nabyciem preparatów przeciwbólowych z zawartością narkotyków. W marcu ubiegłego roku zastrzelił się kontradmirał Wiaczesław Apanasienko - chory na raka trzustki. Były dowódca sztabu do spraw uzbrojenia marynarki wojennej nie mógł na czas otrzymać preparatu znieczulającego ból.

Po tym rosyjski parlament przyjął ustawę ułatwiającą dostęp do takich leków. Prezydent Władimir Putin dokument podpisał w ostatnim dniu starego roku.

Trzy dni temu w Rosji zastrzelił się generał policji Wiaczesław Buczniow. Jednak jego śmierć prawdopodobnie nie była związana z chorobą, a przewidywanymi problemami z prawem.

d4k1lw5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4k1lw5
Więcej tematów