Trwa ładowanie...
dlgpg54
tvn24
10-04-2008 08:00

'Publiczna.tv' w TVN24


W najbliższą niedzielę na antenie TVN24 zostanie wyemitowany
pierwszy odcinek nowego programu Macieja Mazura "Publiczna.tv".
Dziennikarz będzie w nim przez godzinę rozmawiał na żywo z widzami
przez internetowe łącze video.

Share
dlgpg54

Program "Publiczna.tv" to pierwszy w polskiej telewizji interaktywny talk-show, w którym jako goście i główni rozmówcy prowadzącego występować będą widzowie. Co więcej, dzięki technologii internetowego łącza video Onet Skype będą oni mogli zaistnieć na antenie TVN24 bez wychodzenia z domu. Pierwszy odcinek programu zostanie nadany w najbliższą niedzielę o 17:30, a następne będą emitowane co tydzień o tej porze.

"Publiczna.tv" będzie rodzajem subiektywnego przeglądu dziesięciu najciekawszych wydarzeń minionego tygodnia zarówno ze świata polityki, jaki i sportu i showbiznesu. Gospodarz programu - dziennikarz TVN24 Maciej Mazur będzie typował propozycje do tego specyficznego rankingu, natomiast internauci zadecydują o ich kolejności. "Publiczną.tv" wypełni nie tylko rozmowa dziennikarza z gośćmi, lecz także materiały publicystyczne przedstawiające fakty z ostatniego tygodnia zupełnie innej, niestandardowej perspektywy.

Maciej Mazur podkreśla, że łączenie się z rozmówcami przez internet sprawi, iż widzowie poznają poglądy nieprzyzwyczajonych do występowania w telewizji osób bez statusu publicznego, które unikną zarazem części stresu związanego z pojawianiem się na wizji. Dziennikarz zapewnia, że nie będzie selekcjonował internautów pod względem prezentowanych przez nich opinii. - Na pewno nie będziemy odrzucać osób o kontrowersyjnych poglądach, bo ich obecności uczyni nasz program ciekawszym - zapewnia.

TVN24 wprowadzanie programu w tak dużym stopniu wykorzystującego komunikację z widzami argumentuje sukcesem rozpoczętego miesiąc temu przedsięwzięcia Kontakt TVN24, w ramach którego w kanale telewizyjnym i na stronie internetowej stacji prezentowano materiały zdjęciowe i filmowe nadsyłane przez widzów. - Nowe propozycje zaskakują nas swoją popularnością - przyznał Adam Pieczyński, redaktor naczelny TVN24. - Jesteśmy otwarci na współpracę z widzami i nie boimy się zaświecania ani naszego programu telewizyjnego, ani serwisu internetowego - dodał.

dlgpg54
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dlgpg54
dlgpg54
Więcej tematów