Trwa ładowanie...
d1d0nkr
d1d0nkr
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
rada

PSL nie popiera Kołodki

Grzegorz Kołodko nie był i nie jest
kandydatem Polskiego Stronnictwa Ludowego na wakujące stanowisko
członka Rady Polityki Pieniężnej - poinformowało
biuro prasowe partii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1d0nkr

"PSL posiada w swoich szeregach wielu znakomitych ekonomistów - profesorów akademickich oraz wybitnych praktyków, którzy mogliby być rozważani do przedstawienia Sejmowi w charakterze kandydata. O ewentualnym zgłoszeniu propozycji osoby do składu RPP postanowią statutowe władze PSL" - napisano w komunikacie przekazanym PAP.

Poseł PSL Eugeniusz Kłopotek powiedział, że decyzja w sprawie zgłoszenia kandydata do RPP powinna zapaść jeszcze na poniedziałkowym posiedzeniu klubu.

"Bez wsparcia ze strony innych klubów nie ma sensu zgłaszać kandydatury, bo nie ma żadnych szans. Musiałoby być jakieś porozumienie przynajmniej partii opozycyjnych" - ocenił Kłopotek.

Do 31 lipca posłowie mogą zgłaszać kandydatów na stanowisko członka Rady Polityki Pieniężnej w miejsce tragicznie zmarłego Janusza Krzyżewskiego. Sejm wybierze swego przedstawiciela w RPP dopiero po przerwie wakacyjnej.(iza)

d1d0nkr

Podziel się opinią

Share

d1d0nkr

d1d0nkr
Więcej tematów