Trwa ładowanie...
lato

Prognoza pogody na 21 i 22 czerwca

Od Wysp Brytyjskich po Morze Śródziemne pogodę kształtują wyże. Na pozostałym obszarze Europy dominują niże z układami frontów atmosferycznych. Polska znajduje się na skraju niżu, ale od zachodu nasuwać się będzie słaby klin wyżu. Z północnego zachodu napływa chłodne powietrze polarnomorskie.

Share
Prognoza pogody na 21 i 22 czerwca
Źródło: Wikipedia
d13se3r

Sobota

W sobotę zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami przelotne opady deszczu, lokalnie we wschodniej połowie kraju możliwe burze. Temp. maks. od 14 st. na północnym wschodzie do 17, 18 st. na przeważającym obszarze Polski i do 20 st. na południowym wschodzie. Wiatr umiarkowany, na zachodzie i wybrzeżu okresami dość silny i porywisty, z kierunków zachodnich.

W nocy z soboty na niedzielę zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami przelotny deszcz, początkowo lokalnie na wybrzeżu możliwe burze. Temp. min. od 7 st. na północnym wschodzie oraz w dolinach karpackich do 11, 13 st. na zachodzie i nad morzem. Wiatr słaby i umiarkowany, na wybrzeżu okresami dość silny, porywisty, zachodni i północno-zachodni.

Niedziela

W niedzielę zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Okresami przelotne opady deszczu. Temp. maks. od 14 st. na północnym wschodzie do 18, 20 st. na południu. Wiatr umiarkowany, w zachodniej połowie kraju okresami dość silny i porywisty, zachodni i północno-zachodni.

d13se3r

Warszawa

W Warszawie w sobotę zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i przelotne opady deszczu. Temp. maks. 17 st. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni. W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu. Temp. min. 10 st. Wiatr słaby, zachodni. W niedzielę w stolicy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Przelotne opady deszczu. Temp. maks. 17 st. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni.

Ciśnienie w południe w Warszawie wyniesie 998 hPa i będzie powoli rosnąć.

Zobacz więcej w serwisie pogoda.

d13se3r

Podziel się opinią

Share
d13se3r
d13se3r
Więcej tematów