Trwa ładowanie...
d4fqt2u
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Prezydent: chcę być kandydatem obywatelskim

Chcę być kandydatem obywatelskim, zarówno dlatego że poparła mnie Platforma Obywatelska, jaki i dlatego że popierają mnie reprezentanci Polski obywatelskiej - powiedział w sobotę w Katowicach prezydent Bronisław Komorowski, który w tegorocznych wyborach będzie ubiegał się o reelekcję.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Prezydent Bronisław Komorowski
Prezydent Bronisław Komorowski (WP.PL, Fot: Łukasz Szełemej)
d4fqt2u

Prezydent spotkał się w sobotę z prezydentami polskich miast.

- To obywatelskie spotkanie i udzielnie poparcia mojej kandydaturze przez prezydentów miast w Polsce jest niesłychanie ważne. Po pierwsze dlatego, że potwierdza moją wolę kandydowania w ramach zabiegów o poparcie obywateli państwa polskiego z całym skomplikowaniem sympatii, antypatii, marzeń i związków emocjonalnych z różnymi siłami politycznymi - powiedział Komorowski.

- Chcę być kandydatem obywatelskim, zarówno dlatego że poparła mnie Platforma Obywatelska, jaki i dlatego że popierają mnie ci, którzy są reprezentantami Polski obywatelskiej, którzy świeżo podlegali weryfikacji wyborczej i przeszli przez nią zwycięsko uzyskując ponowny mandat do reprezentowania społeczności lokalnej - dodał.

d4fqt2u

Podziel się opinią

Share

d4fqt2u

d4fqt2u
Więcej tematów