Trwa ładowanie...
d3qpffi
d3qpffi

Prezerwatywy z Madonną


Producent prezerwatyw i gadżetów erotycznych firma CondoMania wprowadziła na rynek kondomy ze zdjęciem Madonny na opakowaniu. Wykorzystano jedno ze zdjęć Madonny z głośnej, nagiej serii wykonanej w 1979 roku przez Martina Schreibera. Gwiazda jest podobno tym pomysłem zdegustowana, mimo że na opakowaniu Kondomów Madonny , bo tak nazywa się produkt, widać tylko jej głowę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3qpffi

Schreiber sprzedał przed dwoma laty prawa do tamtych zdjęć piosenkarki pewnej firmie, która następnie odsprzedała je CondoManii. Rzecznik gwiazdy odmówił komentarza, natomiast ludzie z jej bliskiego otoczenia mówią, że Madonna jest niezadowolona. Prawnicy Madonny próbowali swego czasu zablokować sprzedaż praw do wspomnianych zdjęć przez Schreibera, ale fotograf przedstawił podpisany przez gwiazdę dokument, cedujący te prawa na niego.

Tymczasem fani gwiazdy muzyki pop mają niepowtarzalną okazje zdobycia innej niezwykłej pamiątki. Do 20 września w Internecie potrwa aukcja domu, w którym Madonna się wychowała. Cena wywoławcza domu wynosi 324 tysiące dolarów. Posiadłość stoi w Rochester Hills w stanie Michigan. W domu są 4 sypialnie i dwie łazienki. W ogłoszeniu reklamującym dom Madonny można przeczytać, ze gwiazda mieszkała w nim z ojcem, macochą i siedmiorgiem rodzeństwa. Przyszła gwiazda popu wprowadziła się do niego, gdy chodziła do szóstej klasy, zaś opuściła go, idąc na studia. Jej ojciec z żoną sprzedali posiadłość dopiero w lipcu tego roku. Chętni do kupienia domu Madonny mogą wziąć udział w aukcji, wybierając w Internecie adres: http://www.ebay.com. (kil)

d3qpffi

Podziel się opinią

Share

d3qpffi

d3qpffi
Więcej tematów