Trwa ładowanie...
d3k9k9o
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Prawda o Polakach według Google'a

Zainteresowanie internetowej społeczności na pstrym koniu jeździ. Jaki obraz Polaków otrzymujemy na podstawie danych z internetowej przeglądarki - docieka "Dziennik Gazeta Prawna".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Prawda o Polakach według Google'a
(AFP, Fot: Damien Meyer)
d3k9k9o

Wyszukiwarka trendów Google'a to powszechnie dostępne narzędzie, które pokazuje kto, kiedy, gdzie i z jakimi dodatkami wpisywał w okienko Google'a dane słowo czy frazę. Świat według Google Trends zaczął się 11 lat temu, a światło dzienne ujrzał dwa lata później - wtedy udostępniono to narzędzie.

Z polskich podsumowań 2014 roku możemy się dowiedzieć, że najpopularniejszym filmem było "Miasto 44", a programem telewizyjnym "Top Model". Rekordy biło pytanie "co to jest snapchat". Ten popularny w USA komunikator internetowy był równie intrygujący dla naszych internautów, jak "selfie" i "gender".

Brodata Conchita Wurst była - zaraz po zmarłej na raka aktorce Annie Przybylskiej - najbardziej wyszukiwaną w Polsce osobą.

Zdrowie to jeden z ulubionych tematów, z jakim Polacy zwracają się do Google'a. Na pierwszym miejscu listy wyszukiwań w 2014 roku jest fraza "rak piersi", tuż po niej "ból piersi". Najczęściej informacji o tych dolegliwościach szukają internauci z Mazowsza i Kujaw, najrzadziej - mieszkańcy Lubuskiego.

d3k9k9o

Podziel się opinią

Share

d3k9k9o

d3k9k9o
Więcej tematów