Trwa ładowanie...

Poważna awaria sieci Orange

Awaria w sieci Orange usunięta. Od poniedziałkowego wieczora klienci firmy mieli problemy z korzystaniem z telefonów komórkowych oraz internetu.

Share
Poważna awaria sieci Orange
Źródło: Fotolia
d31lnfq

Rzecznik prasowy Orange Wojciech Jabczyński powiedział, że sytuacja jest już opanowana, ale część klientów wciąż może spotkać drobne niedogodności. Jak wyjaśniał, biorąc pod uwagę specyfikę sieci i tego, jak takie awarie są usuwane, mogą się pojawiać drobne i lokalne utrudnienia w korzystaniu z usług.

Rzecznik zaznaczył, że klienci, którzy czują się poszkodowani przez awarię mogą złożyć reklamację. Każda reklamacja będzie uwzględniana indywidualnie, według wytycznych znajdujących się w regulaminie świadczenia usług oraz w prawie telekomunikacyjnym.

Firma zapewnia, że awaria miała charakter czysto techniczny, ale nie chce poinformować, jakie urządzenia zawiodły.

d31lnfq

Awaria Orange

Problemy zaczęły się w poniedziałek wieczorem. "Od ok. 22.30 mamy dużą awarię sieci. W całej Polsce występują problemy z dostępem do internetu i sieci komórkowej, normalnie działają jednak telefony stacjonarne. Przez cały czas trwa analiza przyczyn - na ten moment jeszcze ich nie znamy. Pod uwagę bierzemy m.in. celowe ataki" - informowali przedstawiciele Orange na profilu firmy na Facebooku.

(fot. https://downdetector.pl/status/orange)
Źródło: (fot. https://downdetector.pl/status/orange)

"Nad rozwiązaniem problemu pracują nieprzerwanie nasze zespoły kryzysowe. Zrobimy co w naszej mocy, aby do rana przywrócić pełne funkcjonowanie naszych usług. Rozumiemy Wasze zdenerwowanie - jest w pełni uzasadnione. Będziemy informować o zachodzących zmianach" - napisali przedstawiciele Orange.

Post użytkownika Orange.

d31lnfq

Podziel się opinią

Share
d31lnfq
d31lnfq
Więcej tematów