Trwa ładowanie...
d1jlgzg

Pogoda na weekend 24-26.08

Pogoda weekend 24-26.08 rozczaruje wielu urlopowiczów. Wakacje dobiegają końca, a wraz z nimi kończy się również piękna i słoneczna pogoda.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pogoda na weekend 24-26.08 przyniesie dużo deszczu i ochłodzenie. W niedzielę w górach może spaść śnieg.
Pogoda na weekend 24-26.08 przyniesie dużo deszczu i ochłodzenie. W niedzielę w górach może spaść śnieg. (iStock.com)
d1jlgzg

Pogoda na piątek 24.08

Pogoda na piątek zapowiada się ciepło, ale również bardzo niebezpiecznie. 24 sierpnia nad Polską przechodzić będzie fala burz, która może wyrządzić wiele szkód. W Warszawie przez cały dzień będzie upalnie i wilgotno. Termometry w stolicy wskażą około 31 st. C. Około godziny 20 rozpoczną się burze z dużą ilością opadów. Bardzo ciepło będzie również na wschodzie kraju. W Lublinie i Białymstoku odnotujemy około 30 st. C. Południowa i zachodnia część Polski odpocznie od upałów, ale w temperaturze 25-27 st. C również można wypoczywać. Najgorsze warunki do odpoczynku będą panowały nad pomorzu. Od Szczecina po Gdańsk termometry będą wskazywały 22-25 st. C. Aurę tego dnia w nadmorskich rejonach pogorszy padający deszcz.

Pogoda na sobotę 25.08

Pogoda na sobotę jest jeszcze mniej optymistyczna niż ta na piątek. W całym kraju będzie zimno. Dodatkowo burze obejmą południową, centralną i wschodnią Polskę. Grzmieć będzie w Zakopanem, Krakowie, Warszawie, Białymstoku i Lublinie, a temperatura w tych miastach nie przekroczy 23 st. C. Po nocnych burzach nieco pogodniej będzie we Wrocławiu i Zielonej Górze. Termometry odnotują tam 20-22 st. C. W tych rejonach przewiduje się opady deszczu. Na pocieszenie rozpogodzi się na pomorzu. Padać powinno jedynie w Szczecinie, gdzie odnotujemy 19 st. C. W Kołobrzegu i Gdańsku będzie się rozjaśniać, jednak temperatura w wysokości 19-20 st. C nie będzie zachęcała do plażowania.

d1jlgzg

Pogoda na niedzielę 26.08

Pogoda w niedzielę może przynieść wiele niespodzianek zwłaszcza w górach. Termometry w Zakopanem i Krakowie wskażą 12-14 st. C. W wysokich partiach gór może spaść śnieg. Nieco niżej prognozuje się opady deszczu. W Lublinie, Białymstoku i Warszawie będzie nieco cieplej. Jednak temperatura 17 st. C z pewnością nie zachęca do wychodzenia z domu. W spacerach będą przeszkadzały również opady deszczu. Ciepło i pogodnie powinno być w zachodniej części Polski. 21 st. C wskażą termometry w Zielonej Górze. Najładniejsza pogoda w niedzielne popołudnie będzie panowała na pomorzu. Szczecin – 21 st. C , Kołobrzeg 22 st. C. 19 st. C odnotujemy w Gdańsku, tam nie powinno padać, jednak słońce przysłonią gęste chmury.

d1jlgzg

Podziel się opinią

Share

d1jlgzg

d1jlgzg
Więcej tematów