Trwa ładowanie...
Informacja prasowa

Podróż od serca

Co zrobić, żeby Walentynki były wyjątkowe, a ukochana osoba po otrzymaniu tegorocznego prezentu odwdzięczyła się szczerym uśmiechem? Zabrać ją w wyjątkową podróż!
Share
Podróż od serca
Źródło: Materiały prasowe
d4fbw2w

Nawet jeżeli część osób uważa to za celebrację kiczu i zwykły chwyt marketingowy, 14 lutego - czyli Walentynki - to wciąż doskonała okazja do świętowania. Ten przyjemny, bo skupiający się wokół miłości, dzień, może jednak przysporzyć nie lada problemów. Oczywiście chodzi o wybór prezentu dla najbliższej osoby. Co kupić żonie, kiedy to już dwudzieste wspólne święto? Podobny dylemat mogą mieć również pary, które wciąż są na etapie poznawania się, a upominek powinien o tym przypominać. Alternatywą dla tradycyjnych walentynkowych prezentów jest romantyczna podróż - oczywiście samolotem. Katowice Airport oferuje pasażerom atrakcyjne przeloty do fascynujących europejskich miast, które zachwycą każdą parę. W końcu zakochani żyją z głową w chmurach, prawda?

Romantyzm zorganizowany

Lot z ukochaną osobą to fantastyczna niespodzianka, która nie może się nie udać. Warto podkreślić, że rok 2015 jest dla zakochanych niezwykle sprzyjający - Walentynki wypadają w sobotę, przez co łatwiej zorganizować romantyczny weekend poza granicami kraju. Oczywiście wszystko wymaga wcześniejszego zaplanowania i przede wszystkim wyboru destynacji. Zarezerwowanie biletów i hotelu oraz przygotowanie się na szeroki uśmiech obdarowanej osoby to kolejne kroki.

d4fbw2w

Ilu zakochanych, tyle miejsc

A gdzie pojechać? Romantycznym tradycjonalistom poleca się Paryż - to przecież klasyczne miasto miłości, które na pewno nie zawiedzie zakochanych. Klimatyczne alejki, dobre wino w jednej z uroczych knajpek i poranek przy Wieży Eiffla - to tylko niektóre z licznych atrakcji, które może zaoferować stolica Francji. Dla tych, którzy odwiedzili już to miejsce lub marzą o mniej standardowej podróży idealny będzie Mediolan. To jedna z europejskich stolic mody i sztuki, zachwyca architekturą sakralną, a także licznymi sklepami znanych marek, w których można postarać się o kolejne prezenty. Jeśli chodzi o mniej południowe klimaty, miastem wartym zobaczenia z pewnością jest Birmingham. Turyści, którzy odwiedzają tę brytyjską miejscowość nie odmawiają sobie wizyty w operze czy też balecie. Wycieczka może też okazać się gratką dla wszystkich fanów Szekspira i jego tragiczno-romantycznych historii - Birmingham oferuje wygodne połączenie z Stratford-upon-Avon - miejscem urodzenia pisarza. Katowice Airport oferuje bogatą ofertę przelotów do miejsc, w których można spędzić wymarzone Walentynki.

Świat najlepiej odkrywać we dwoje. Początek fascynującej przygody rozpoczyna się na lotnisku - wygodnym, z profesjonalną obsługą i indywidualnym podejściem do klienta. Prawda, że to najlepszy możliwy start romantycznej wycieczki?

d4fbw2w

Podziel się opinią

Share
d4fbw2w
d4fbw2w
Więcej tematów