ycipk-4djz1i
ycipk-4djz1i
Defence24Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Piskorski wraca do gry?

Europoseł i były sekretarz generalny PO
Paweł Piskorski zostanie najprawdopodobniej przewodniczącym
Stronnictwa Demokratycznego, twierdzi "Rzeczpospolita".
Nadzwyczajny kongres SD odbędzie się 21 lutego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-4djz1i

SD to partia, która powstała jeszcze w latach 30 ub. wieku i działała w czasach PRL, jako ugrupowanie satelickie PZPR. Stronnictwo od lat znajduje się na marginesie polityki. Ma natomiast pokaźny majątek w postaci nieruchomości i struktury w połowie powiatów.

Piskorski planuje przekształcić SD w poważne ugrupowanie centrowe, które miałoby przełamać dotychczasowy podział sceny politycznej na Platformę i PiS.

Według "Rzeczpospolitej" centrowo-liberalną inicjatywą Piskorskiego są zainteresowani tacy politycy jak Andrzej Olechowski, Janusz Onyszkiewicz, Krzysztof Pusz oraz byli członkowie PO, których partia pozbyła się po wyrzuceniu Piskorskiego.

ycipk-4djz1i
Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4djz1i

ycipk-4djz1i
ycipk-4djz1i