Trwa ładowanie...
d3gxjo2
d3gxjo2
Defence24Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Piskorski wraca do gry?

Europoseł i były sekretarz generalny PO
Paweł Piskorski zostanie najprawdopodobniej przewodniczącym
Stronnictwa Demokratycznego, twierdzi "Rzeczpospolita".
Nadzwyczajny kongres SD odbędzie się 21 lutego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3gxjo2

SD to partia, która powstała jeszcze w latach 30 ub. wieku i działała w czasach PRL, jako ugrupowanie satelickie PZPR. Stronnictwo od lat znajduje się na marginesie polityki. Ma natomiast pokaźny majątek w postaci nieruchomości i struktury w połowie powiatów.

Piskorski planuje przekształcić SD w poważne ugrupowanie centrowe, które miałoby przełamać dotychczasowy podział sceny politycznej na Platformę i PiS.

Według "Rzeczpospolitej" centrowo-liberalną inicjatywą Piskorskiego są zainteresowani tacy politycy jak Andrzej Olechowski, Janusz Onyszkiewicz, Krzysztof Pusz oraz byli członkowie PO, których partia pozbyła się po wyrzuceniu Piskorskiego.

d3gxjo2

Podziel się opinią

Share

d3gxjo2

d3gxjo2
Więcej tematów