Trwa ładowanie...
d3s2a5i
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

PiS ma plan ws. mediów publicznych

Prawo i Sprawiedliwość uważa, że media mają być nie publiczne, ale narodowe. Ma plan, który pozwoli jednym ruchem wymienić władze TVP i Polskiego Radia - czytamy w "Gazecie Wyborczej".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
PiS ma plan ws. mediów publicznych
(PAP, Fot: Leszek Szymański)
d3s2a5i

PiS pracuje nad projektem stosownej ustawy medialnej, która ma być gotowa tuż po wyborach parlamentarnych. Publiczne radio i telewizja są teraz spółkami skarbu państwa. PiS chce te spółki przekształcić w instytucje kultury lub instytucje wyższej użyteczności publicznej. Dzięki temu będzie mógł wymienić władze TVP i Polskiego Radia.

Zobacz również: Ilu Polaków płaci abonament radiowo-telewizyjny?

d3s2a5i

Podziel się opinią

Share

d3s2a5i

d3s2a5i
Więcej tematów