Trwa ładowanie...
d3qlywh

Piotr Mueller gościem programu "Tłit"

Michał Wróblewski zaprasza na "Tłit". Od poniedziałku do piątku, o godz. 8.30 na stronie głównej Wirtualnej Polski. Zapraszamy na rozmowy z osobami, które kształtują naszą rzeczywistość.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piotr Mueller gościem programu "Tłit". Prowadzi Michał Wróblewski
Piotr Mueller gościem programu "Tłit". Prowadzi Michał Wróblewski (WP, Fot: WP)
d3qlywh

Piotr Mueller gościem programu "Tłit"

Dzisiaj gościem programu jest Piotr Mueller, rzecznik rządu. Zapraszamy do oglądania programu na stronie głównej WP i w mediach społecznościowych. Podczas wtorkowej rozmowy prowadzący Michał Wróblewski porozmawia z gościem na różne tematy.

d3qlywh

Jednym z nich będzie wątek debaty na temat stanu praworządności oraz praw osób LGBT w Polsce, która odbyła się w Parlamencie Europejskim. Z ust europosłów w Brukseli padały mocne słowa, a stanowiska polskiego rządu bronił polityk PiS Patryk Jaki.

Trwają również rozmowy na temat rekonstrukcji rządu. Do około 12-14 ma zostać zredukowana liczba ministerstw. Celem zmian, jak tłumaczył m.in. prezes PiS Jarosław Kaczyński, jest usprawnienie pracy rządu. Część resortów mogą stracić koalicjanci PiS. Pojawiły się głosy, że ludzi Zbigniewa Ziobry mieliby zastąpić politycy PSL. Głośno było o Władysławie Kosiniaku-Kamyszu.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3qlywh

Podziel się opinią

Share
d3qlywh
d3qlywh
Więcej tematów