Trwa ładowanie...
dx048u6

Piotr Mueller gościem programu "Tłit"

Michał Wróblewski zaprasza na "Tłit". Od poniedziałku do piątku, o godz. 8.30 na stronie głównej Wirtualnej Polski. Zapraszamy na rozmowy z osobami, które kształtują naszą rzeczywistość.
Share
Piotr Mueller gościem programu "Tłit". Prowadzi Michał Wróblewski
Piotr Mueller gościem programu "Tłit". Prowadzi Michał WróblewskiŹródło: WP
dx048u6

Dzisiaj gościem programu jest Piotr Mueller, rzecznik rządu. Zapraszamy do oglądania programu na stronie głównej WP i w mediach społecznościowych. Podczas wtorkowej rozmowy prowadzący Michał Wróblewski porozmawia z gościem na różne tematy.

Jednym z nich będzie epidemia koronawirusa w Polsce. Dzienny przyrost zakażeń wciąż znajduje się na wysokim poziomie. W dalszym ciągu sytuacja najgorzej wygląda na Śląsku. Tymczasem znoszone są kolejne obostrzenia. Otwarte zostały m.in. granice, jednak nie wszystkie państwa chcą wpuszczać polskich podróżnych.

Wciąż trwa również kampania przed wyborami prezydenckimi 2020. W ostatnich dniach pod ostrzałem jest ubiegający się o reelekcję Andrzej Duda. Wszystko za sprawą słów o LGBT. Oliwy do ognia dolali również politycy PiS, czyli obozu, z którego wywodzi się głowa państwa.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dx048u6

Podziel się opinią

Share
dx048u6
dx048u6
Więcej tematów