Trwa ładowanie...

Pies, który jeździł koleją

Strażnicy z Eko Patrolu odłowili dzisiaj rano na Dworcu Zachodnim psa, który bez opiekuna podróżował pociągiem. Kundelek trafił do schroniska na Paluchu. Prawdopodobnie zerwał się komuś ze smyczy, bo miał na szyi brązową skórzaną obrożę - uważa starszy strażnik Monika Matusiak, która pomagała odłowić kundelka.
Share
Pies, który jeździł koleją
Źródło: WawaLove.pl
d3bwkri

Po godzinie 8.00 rano strażnicy zostali przez policję wezwani na Dworzec Zachodni, gdzie w pociągu jadącym do Żyrardowa znajdować się miał agresywny pies. Zwierzak został zauważony przez podróżnych kilkadziesiąt kilometrów od Warszawy. Kiedy strażnicy przyjechali na miejsce zastali zamknięty wagon. Na miejscu był patrol policji.

Pies leżał pod siedzeniem i warczał na zbliżających się podróżnych, więc obsługa pociągu podmiejskiego odseparowała go w jednym z przedziałów. Prawdopodobnie był zestresowany niecodzienną dla niego sytuacją - opowiada starszy strażnik Dominik Mateuszów. - Bez problemów odłowiliśmy go chwytakiem i wyprowadziliśmy z wagonu. Pociąg mógł jechać dalej - dodaje.

Po przewiezieniu do schroniska na Paluchu pies uspokoił się i bez problemu dał się prowadzić na smyczy. Wciąż nie wiadomo, skąd znalazł się w pociągu.

d3bwkri

Podziel się opinią

Share
d3bwkri
d3bwkri
Więcej tematów