Trwa ładowanie...
d4eau0r
d4eau0r

Opinie internautów: eksmisja targowiska

(inf.własna)
Share
d4eau0r

Wiele kontrowersji wśród internautów Wirtualnej Polski wzbudziła informacja o eksmisji targowiska we Włocławku. Do rana wywieziono z niego połowę z ok. 60 straganów. Do miasta ściągnięto policyjne wozy bojowe i armatki wodne do rozpraszania tłumu. Usuwanie pozostałych straganów i sprzątanie terenu potrwa cały dzień.

Dwa lata temu Rada Miejska zlikwidowała targowisko. Kilka dni temu eksmisję we Włocławku uniemożliwił wicemarszałek Andrzej Lepper. Lepper podpisał z komornikiem porozumienie o wstrzymaniu eksmisji na 30 dni. Zdaniem kupców, porozumienie zostało złamane.

d4eau0r

Brawo komornik!!! - napisał pepe. Niezawisłe sądy wydają wyroki, a te - jeśli się uprawomocnią - stają się obowiązujacym prawem i nikt, nawet Lepper, nie ma prawa przeciwstawiać się komornikowi, a jakiekolwiek "porozumienia" z Lepperem w tej sytuacji nie miały żadnego prawnego znaczenia - stwierdził internauta.

Nie ma niezawisłych sądów, to utopia - napisał anonim. Polka Wyborca stwierdziła zaś: w moich oczach Pan Lepper przynosi wstyd Polsce. Jeszcze gorzej to wygląda, od kiedy zajmuje tak prestiżowe stanowisko. Co mogło jeszcze uchodzić prywatnej osobie to przedstawicielowi narodu po prostu nie wypada. Mam nadzieję, że Komisja Etyki Poselskiej dobierze się do takich osób i w trybie pilnym odsunie je od władzy.

Nasze prawo jest bardzo złe. Tam, gdzie powinno wzmacniać polską przedsiębiorczość, po prostu ją niszczy - uważa Polak Polak. Jego zdaniem, Lepper jest bohaterem, bo chciał to prawo zmienić. (jask)

d4eau0r

Podziel się opinią

Share
d4eau0r
d4eau0r
Więcej tematów