Trwa ładowanie...
d13wo81
d13wo81

Ofensywa programowa Telewizji Polsat

Nowe amerykańskie seriale, nowe telenowele latynoskie, nowe reality show od stycznia w Polsacie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d13wo81

Telewizja Polsat rusza od Nowego Roku z ofensywą programową. Od stycznia na antenie wiele nowych propozycji. Widzowie będą mogli zobaczyć nowe odcinki seriali: „Pierwsza miłość”, „Samo życie”, „Fala zbrodni” oraz „Świat według Kiepskich”. Pojawią się również nowe polskie produkcje, a wśród nich serial sensacyjno-kryminalny w reżyserii Krzysztofa Langa „Prawo miasta”, z Bogusławem Lindą, Krzysztofem Pieczyńskim i Pawłem Wilczakiem oraz Weroniką Książkiewicz. Wśród nowych, komediowych produkcji serialowych telewidzowie obejrzą: „Kto tu rządzi”, oparty na światowym hicie „Who’s the Boss” oraz „Teściowe”, satyryczna komedia o stosunkach rodzinnych. Pojawią się też premierowe odcinki „Archiwum X” (VII. sezon).

W styczniu odbędzie się polska premiera serialu „Prison Break”. W Polsacie będzie można go oglądać pod tytułem „Skazany na śmierć”. Serial ten emitowany był do tej pory w Australii, Kanadzie, Francji, Włoszech, Holandii, Nowej Zelandii, Norwegi, Afryce Południowej i USA (premiera w telewizji Fox w sierpniu 2005 r.), uznany został za jeden z najlepszych seriali w historii amerykańskiej telewizji.

Także w styczniu swoją premierę będzie miał kolejny światowy hit - serial o pracy policji kryminalnej - „CSI:Miami”, który będzie emitowany w telewizji Polsat jako „CSI: Kryminalne zagadki Miami”. Serial ten wystartował na antenie CBS w sierpniu 2002r.

d13wo81

Oba seriale będziemy mogli oglądać już od niedzieli 21 stycznia 2007 roku w specjalnym, czterogodzinnym bloku: o 20:00 „Skazany na śmierć” („Prison Break”), o 21:00 „CSI:Kryminalne zagadki Miami” („CSI:Miami”), a zaraz po nich dwa odcinki najpierw pierwszej a potem drugiej serii „Gotowych na wszystko” („Desperate Housewives”). Od jesieni Polsat pokaże natomiast III serię "Gotowych na wszystko".

W styczniu Polsat pokaże także dwa nowe reality show: 'Piękna i geniusz' i 'Rodzina nie do poznania' oraz nowe odcinki „Nieustraszonych”.

Niezabranie również nowych latynoskich telenowel - „Jesteś moim życiem” (z Natalią Oreiro w roli głównej) i „Sidła miłości”.

W marcu 2007 r. na ekranie pojawi się również nowa seria serialu o młodych lekarzach pt.: „Chirurdzy” (Grey’s Anatomy). Od stycznia Polsat przypomni widzom pierwszą, emitowaną już serię.

d13wo81

Od marca w ramówce Polsatu pojawi się wielkie muzyczne show rozrywkowe w gwiazdorskiej obsadzie.

- Najogólniej rzecz biorąc, będzie to "Idol" dla gwiazd seriali. 13 aktorów stanie do wyścigu. Stawką będzie nagranie profesjonalnej płyty popowej - opowiada dla 'SE' Nina Terentiew.

Również w marcu pojawi się nowy polski serial komediowy.

- Szykujemy sitcom, który będzie odpowiedzią na "Nianię". Tyle że sytuacja będzie odwrotna, bo opiekunką będzie macho: sportowiec po kontuzji. Reżyserował będzie mistrz gatunku - Maciej Ślesicki - informuje Nina Terentiew.

We wrześniu 2007 roku premierę ma mieć m.in. serial "Wojna i pokój", czyli wielka kostiumowa epopeja w międzynarodowej obsadzie (więcej) oraz serial „Ekipa” w reżyserii Agnieszki Holland (więcej).

d13wo81

Podziel się opinią

Share

d13wo81

d13wo81
Więcej tematów