Trwa ładowanie...
d1pr3jw

Nowości programowe i technologiczne w Wirtualnej Polsce

We wtorek, 17 września o godz. 10:00 podczas WP #dziejesięjesienią zaprezentujemy nowości programowe i technologiczne. Nasza oferta na jesień to m.in. kilkanaście programów wideo, produkcje dedykowane i nowe layouty. W 2020 rozpoczniemy nadawanie i nagrania z najnowocześniejszego studia wideo wśród polskich wydawców internetowych.

Share
d1pr3jw

W Wirtualnej Polsce spójnie łączymy działalność w obszarze mediów, e-commerce i efektywnej reklamy. To dlatego goście i widzowie WP #dziejesięjesienią w strefie prezentacyjnej poznają wszystkie nowości programowe, a w części brand experience będą mogli zobaczyć świat marki WP "od kuchni". To tam zespół WP zaprezentuje działanie technologii DAI (Dynamic Ad Insertion) oraz systemu antyspamowego serwisów pocztowych WP i o2. Zaprezentujemy również nasze działania w walce z mową nienawiści i przypomnimy naszą najnowszą kampanię społeczną #StopMowieNienawiści.

Gośćmi WP #dziejesięjesienią będą klienci i partnerzy, przedstawiciele domów mediowych, dyrektorzy marketingowi, dziennikarze, influencerzy i oczywiście gwiazdy. To pierwsze tego typu wydarzenie organizowane przez Wirtualną Polskę.

d1pr3jw

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia relacji WP #dziejesięjesienią na Stronie Głównej WP już w najbliższy wtorek, 17 września o godz. 10:00.

Wirtualna Polska to holding spółek mediowych oraz e-commerce. Jest właścicielem portalu horyzontalnego WP. Prowadzi specjalistyczne serwisy tematyczne i rozrywkowe, w tym m.in. money.pl, WP SportoweFakty i dobreprogramy.pl. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI, w sierpniu 2019 roku z produktów internetowych WP korzystało 20,6 mln realnych użytkowników. Wirtualna Polska nadaje również Telewizję WP dostępną naziemnie, na platformie CANAL+, w najlepszych sieciach kablowych oraz usłudze WP Pilot.

d1pr3jw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

d1pr3jw
d1pr3jw
Więcej tematów