Trwa ładowanie...
d108ve6
d108ve6
mtv

Nowe programy w Vivie i MTV

Od nowego roku w kanale muzycznym Viva Polska pojawi się program "Hot Or Not", gdzie widzowie wybierają najciekawszego chłopaka lub dziewczynę. W show "Pimp My Room" telewizja MTV "odpicuje" ci pokój.
Share
d108ve6

Nowa propozycja stacji Viva Polska "Hot Or Not" to casting na najfajniejszego chłopaka/dziewczynę w Polsce. Główną nagrodą będzie staż w Vivie. Uczestników oceniać będzie profesjonalne jury.

Castingi do programu ruszą w styczniu. Program nagrywany będzie na przełomie lutego i marca. Emisja rozpocznie się w kwietniu 2008.

W styczniu rozpoczyna się realizacja nowego programu MTV Polska "Pimp My Room", w którym stacja dokona metamorfozy pokoi widzów, mających ciekawe i niespotykane hobby. Stylistycznie wygląd pokoju będzie nawiązywał do pasji uczestników. MTV pokaże wszystkie etapy metamorfozy oraz reakcję widzów, przed którymi cała akcja będzie trzymana w tajemnicy (uczestników zgłaszają przyjaciele lub rodzina).
Emisja programu w marcu 2008. Zgłoszenia do programu rozpoczynają się jeszcze w grudniu (nie będą to castingi, a zgłoszenia przez stronę internetową stacji).

Do MTV Networks Polska należą: Viva Polska, MTV Polska, VH1 i Comedy Central.

d108ve6

Podziel się opinią

Share
d108ve6
d108ve6
Więcej tematów