Trwa ładowanie...
d3n9rew
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Nie pędź do grobu

Zanosi się na drogowy horror - ostrzega "Metro". Po raz pierwszy od sześciu lat 1 listopada wypada w sobotę, więc na wizyty na cmentarzach będą tylko dwa dni. A to oznacza ogromne ryzyko wypadków.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nie pędź do grobu
(WP.PL, Fot: Paweł Kozioł)
d3n9rew

Ostatni raz z podobną sytuacją mieliśmy do czynienia w 2008 roku. I niestety tamte Zaduszki przeszły do historii jako najtragiczniejsze w ostatniej dekadzie. Między piątkiem a sobotą doszło do rekordowej liczby 335 wypadków, zginęły w nich 32 osoby, a aż 419 zostało rannych (znów rekord dziesięciolecia).

Na nadchodzący weekend synoptycy zapowiadają słoneczną pogodę. Niestety, statystyka jest nieubłagana i wskazuje, że właśnie przy stosunkowo dobrej pogodzie rośnie liczba groźnych wypadków.

d3n9rew

Podziel się opinią

Share

d3n9rew

d3n9rew
Więcej tematów