Trwa ładowanie...
d3x7ak1
nestle
13-08-2008 08:00

Nestle będzie mieć swój program w 4fun.tv


4fun.tv rozpoczyna kampanię promującą jeden z popularnych brandów
Nestle - Lion i jego nowy wariant Peanut. W tym celu stworzony
został dedykowany program "Lion Radzi", propagujący aktywne
spędzanie wolnego czasu.

Share
d3x7ak1

Program "Lion Radzi" ruszy na antenie 4fun.tv 17 sierpnia i będzie trwał do 5 października. Głównym założeniem projektu jest pokazanie najciekawszych miejsc, w których młodzi ludzie spędzają czas. Program ma pokazać, gdzie warto się pojawić i jak wypocząć, nie siedząc w domu. Każdemu odcinkowi oraz całej akcji promocyjnej przewodzi hasło: "Lion radzi, nie siedź w domu!", które idealnie wpisuje się w charakter i tematykę programu.

W trakcie programu prezenterzy 4fun.tv Ania Krawczyk i Janek Szlagowski będą rozmawiać z ludźmi o ich ulubionych miejscówkach. W każdym tygodniu 4fun.tv przyzna najlepszej "miejscówce" certyfikat LION.

Program ściśle koresponduje ze specjalną stroną konkursową marki LION niesiedzwdomu.pl, na której internauci prezentują swoje ulubione miejsca. Do wygrania są extra nagrody -10 kamer full HD Sony HDR-TG3, 10 aparatów wodo i wstrząsoodpornych Olympus oraz odtwarzacze mp3 2GB Zen Stone Plus Speaker, wszystko w myśl hasła przewodniego: "Lion radzi, nie siedź w domu!".

Program emitowany będzie w niedzielę o 17:30 i poniedziałek o 17:00.

d3x7ak1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3x7ak1
d3x7ak1
Więcej tematów