Trwa ładowanie...
d22am8x
d22am8x
bułgaria

"Naga prawda" po bułgarsku

"Naga Prawda" to nazwa nowego, nocnego serwisu informacyjnego, który wystartował w bułgarskiej telewizji kablowej M-Sat. W trakcie czytania wiadomości atrakcyjna prezenterka stopniowo zdejmuje z siebie odzież.
Share
d22am8x

Tej nocy nieznani sprawcy zabili niemieckiego dyplomatę - przeczytała 19-letnia lektorka zdejmując stanik. W ten sposób bułgarska telewizja kablowa M-SAT wyprzedziła inne stacje telewizyjne, choć w skali światowej pionierem w takim serwowaniu wiadomości nie jest. Jako pierwszy zrobił to jeden z kanałów kanadyjskich. Po nim, frywolne wiadomości emitowała także jedna z rosyjskich stacji telewizyjnych.

Wiadomości w bułgarskiej kablówce noszą nazwę "Naga Prawda", są emitowane o godzinie 23.00 w dni powszednie i trwają 10 minut.

Początkowo, w trakcie programu, spikerka będzie się rozbierać, dochodząc najwyżej do topless. Zapowiedziano jednak, że w nowym roku panie pójdą na całość, występując w końcowym momencie dziennika w stroju Ewy.

Do prowadzenia wiadomości wybrano 4 prezenterki w wieku od 18 do 23 lat. Kierownictwo telewizji M-Sat nie wyklucza w przyszłości dzienników z nagimi spikerami. (miz)

d22am8x

Podziel się opinią

Share
d22am8x
d22am8x
Więcej tematów