Trwa ładowanie...
d4c4ohh
Artykuł sponsorowany

Mieszkania do zakochania

(( bigphoto http://i.wp.pl/a/f/jpeg/34494/srodmiescie.jpeg #source=(Fot. Osiedle Śródmieście Wilanów w Wilanowie)# #size=600x378#)) **Jaki wybrać kredyt? Jakie spłacać raty? Jak skorzystać z programu „[ Mieszkanie dla Młodych ]( http://www.money.pl/produkty-finansowe/ile;zaoszczedzi;uczestnik;programu;mieszkanie;dla;mlodych;sprawdz,122,0,1477242.html )” – to jedne z najczęstszych pytań przy zakupie lokali. Program porad finansowych ma dla klientów Polnord, który zaprasza na Walentynkowy Tydzień Korzyści.**
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mieszkania do zakochania
(Fot. Osiedle Śródmieście Wilanów w Wilanowie)
d4c4ohh

Od 7 do14 lutego Polnord - czołowy polski deweloper mieszkaniowy organizuje „Walentynkowy Tydzień Korzyści”. Wszyscy poszukujący mieszkania mogą skorzystać z promocyjnych cen i rabatów, pomocy ekspertów rynku finansowego, a w przypadku szybkiej decyzji - otrzymać premię pieniężną.

Wybór sposobu finansowania zakupu mieszkania, podniesienie wiarygodności kredytowej, optymalny dobór wysokości rat kredytu - to poważne decyzje, które wymagają fachowego doradztwa. Dlatego w biurach sprzedaży Polnordu, przez tydzień, od 7 do 14 lutego, na klientów czekają eksperci Domu Kredytowego „Notus” , jednej z trzech największych instytucji doradztwa kredytowego w Polsce. Deweloper zaprasza wszystkich zainteresowanych zakupem własnego mieszkania do bezpłatnej konsultacji kredytowych oraz do poszerzenia swojej wiedzy na temat rynku nieruchomości.

Bogata oferta Polnordu w znacznej swojej części spełnia warunki dofinansowania kredytu w ramach rządowego programu „MdM”. Eksperci podpowiedzą, jak najkorzystniej skorzystać z dofinansowania programu.

d4c4ohh

Podczas „Walentynkowego Tygodnia Korzyści” ceny mieszkań Polnordu będą przyjazne nie tylko dla zakochanych. Dlatego przed wyborem swojego M nawet w innej lokalizacji warto sprawdzić oferte Polnordu.

 (Fot. Wizualizacja osiedla Stacja Kazimierz na Woli)
((Fot. Wizualizacja osiedla Stacja Kazimierz na Woli))

Każdy zakup mieszkania z oferty Polnord finansowany kredytem obsługiwanym przez DK Notus nagradzany jest teraz premią zwrotną w postaci środków na karcie kredytowej Visa. Przy podpisaniu umowy na zakup mieszkania każdy klient Polnordu otrzymuje kartę rabatową „Home&Profit”. Dzięki niej może zrobić zakupy nawet z 50% rabatem w siedmiuset punktach handlowych oraz sieciowych marketach budowlanych, oferujących wyposażenie i wykończenie wnętrz w Polsce. Dla osób, które nie chcą, lub nie mogą zająć się osobiście wykończeniem nowego mieszkania, Polnord proponuje program „Wyposażenie w cenie M” .

Skorzystanie z oferowanych przez Polnord programów pozwala klientom zaoszczędzić od 7 tys. zł do ponad 20 tys. zł. Tę kwotę można wykorzystać jako wkład własny przy kredycie hipotecznym lub wydać na inne cele i przyjemności.

Zapraszamy od 7 do 14 lutego do biur sprzedaży Polnord: w Wilanowie przy ul. Klimczaka 3, na Woli przy ul. Jana Kazimierza 29 i w podwarszawskich Ząbkach przy ul. Powstańców 34. Szczegóły na www.polnord.pl

d4c4ohh

Podziel się opinią

Share
d4c4ohh
d4c4ohh
Więcej tematów