Trwa ładowanie...
d3es8tu
d3es8tu
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
sąd

Michał Wiśniewski skazany

Na 6 tys. zł grzywny skazał Sąd Rejonowy w Częstochowie lidera zespołu "Ich Troje" Michała Wiśniewskiego, który podczas koncertu w hali Polonia przed trzema laty skoczył w tłum widzów i spowodował u jednej z fanek - jak dowodziła w czasie procesu - wstrząśnienie mózgu, uraz uda i głowy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3es8tu

Wyrok nie jest prawomocny - poinformował rzecznik sądu Bogusław Zając. Obie strony zapowiadają odwołanie się od niego.

Mimo kilkukrotnych prób do ugody między stronami nie doszło.

Poszkodowana dziewczyna żądała od Wiśniewskiego 50 tys. zł odszkodowania. Dzisiejsze orzeczenie satysfakcjonuje mnie tylko w części. Wiśniewski został uznany winnym i skazany na grzywnę. Prawdopodobnie odwołam się od wyroku - powiedziała Obarzanek, na rzecz której zasądzone zostało od lidera "Ich Troje" 4,3 tys. zł.

d3es8tu

Z kolei Wiśniewski powiedział, że jego zdaniem sąd nie dowiódł jego winy czyli faktu, że dziewczyna doznała obrażeń na skutek jego skoku. Również zapowiedział odwołanie się od wyroku.

Sąd skazał także Wiśniewskiego na zapłacenie 1500 zł na rzecz Stowarzyszenia z Osobami Niepełnosprawnymi "Tacy Sami" i pokrycia 600 zł kosztów postępowania.

d3es8tu

Podziel się opinią

Share

d3es8tu

d3es8tu
Więcej tematów