Trwa ładowanie...
d3izs8p

Malbork, Sophia Loren i makaron?

Sophia Loren przyjedzie do Malborka? (AFP)
Gwiazda włoskiego kina Sophia Loren przyjedzie do Malborka - podała Informacyjna Agencja Radiowa. Według agencji, na terenie krzyżackiej warowni aktorka wystąpi w reklamówce makaronu, produkowanego przez miejscową firmę. Organizatorzy pobytu Sophii Loren twierdzą, że gwiazda spędzi w Malborku cztery dni.

d3izs8p
d3izs8p

Przylot do Warszawy światowej sławy aktorki spodziewany jest w najbliższy wtorek. W Gdańsku, przed przyjazdem do Malborka, Sophia Loren chce odwiedzić Lecha Wałęsę - dowiedziało się Radio Gdańsk od jednego z pracowników zamkowego muzeum. W Malborku do ochrony gwiazdy wynajęto specjalnego agenta - twierdzi informator radia.

W hotelu na malborskim podzamczu szykowany jest apartament, rozesłano także zaproszenia na dwa uroczyste przyjęcia, w których weźmie udział gwiazda. Reklamówka z udziałem Loren nagrywana będzie przez dwa dni na terenie Zamku Średniego i na moście do Zamku Wysokiego.

Szefowie malborskiej firmy nie zdradzają, jakiego honorarium za udział w reklamie ich produktu zażyczyła sobie włoska megagwiazda. (jask)

d3izs8p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3izs8p
Więcej tematów