Trwa ładowanie...
d1642rt

Lepper: Samoobrona skarży PSL

Andrzej Lepper, przebywający we wtorek w Rzeszowie, zapowiedział rozprawę w trybie wyborczym przeciwko Komitetowi Wyborczemu PSL. Jego zdaniem, w Sejmie zasiądzie od 30 do 50 posłów Samoobrony.

Share
d1642rt

Zaczynają się dziać rzeczy niedobre. Komitet Wyborczy PSL posuwa się do takich chwytów, że nie jest to do przyjęcia. Złożyliśmy do sądu wniosek w trybie wyborczym i spodziewamy się jutro rozprawy - powiedział we wtorek w Rzeszowie lider Samoobrony.

Powodem pozwu przeciwko KW PSL jest fakt używania przez niektórych kandydatów do parlamentu z ramienia PSL sloganów sugerujących poparcie dla nich przez Samoobronę.

Dopiski na plakatach wyborczych o poparciu przez nieistniejące struktury powiatowe Samoobrony, zdjęcia z Lepperem używane w folderach bez jego zgody - to, zdaniem przewodniczącego Samoobrony, przykłady na brak kultury politycznej ze strony konkurentów z PSL.

Zdaniem szefa Samoobrony, PSL odpowiada za zapaść w sektorze rolno-przetwórczym. Jako dowód Lepper podał, że ze 118 sprywatyzowanych przedsiębiorstw tego sektora 69 prywatyzacji odbyło się za władzy PSL. (ajg)

d1642rt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1642rt
Więcej tematów