Trwa ładowanie...
d4h2jee

Lepper alarmuje Stany Zjednoczone

List od szefa Samoobrony Andrzeja Leppera, wraz z kasetą wideo przekazano w poniedziałek przed południem ambasadzie USA w Warszawie - powiedział szef doradców klubu parlamentarnego Samoobrony, Kazimierz Zdunowski.
Share
d4h2jee

Zdunowski nie nie chciał podać treści tego listu i zawartości kasety.

W niedzielę Lepper zapowiedział, że przekaże ambasadzie USA dokumenty związane z atakiem terrorystycznym na Nowy Jork 11 września oraz doświadczeniami na bydle w Klewkach. Te dokumenty to doniesienie do prokuratury Bogdana Gasińskiego.

Dokumenty pójdą do ambasady USA - mówił Lepper podczas niedzielnej konferencji prasowej. Dodał, że będzie się starał, by ambasador Ameryki przyjął go na rozmowę w cztery oczy. Lepper wyjaśnił, że pismo, które przekaże Amerykanom, Gasiński przesłał ministerstwu sprawiedliwości 28 października, a trafiło ono tam 5 listopada.

Muszę ujawnić dokument, który został ukryty przez rząd polski, a dotyczy on 11 września, Stany Zjednoczone dowiedzą się co się dzieje na terenie Polski - powiedział Lepper. Powtórzył, że ministerstwo sprawiedliwości to pismo całkowicie zlekceważyło. (aka)

d4h2jee

Podziel się opinią

Share
d4h2jee
d4h2jee
Więcej tematów