Trwa ładowanie...
d1avj4v
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Lech Wałęsa czeka na nowe serce


Lech Wałęsa przygotowuje się do przeszczepu
serca. To już przesądzone, pozostają kwestie techniczne -
powiedział były prezydent "Dziennikowi". Na zabieg uda się do
kliniki w Houston, tej w której operowany był Borys Jelcyn. Koszt
przeszczepu wyniesie ok. 100 tys. dolarów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lech Wałęsa czeka na nowe serce
d1avj4v

Kłopoty z sercem były prezydent ma od lat. Przyczyną jest postępująca choroba wieńcowa. Do tego dochodzi stres towarzyszący polityce. Kilka razy z tego powodu zasłabł. Jesienią ubiegłego roku Wałęsa przeszedł we Włoszech zabieg poszerzenia tętnic wieńcowych.

Wałęsa ma teraz zamiar przekazać do Houston swoje dane. Tam je rejestrują i szukają dawcy serca - wyjaśnia. Koszt operacji to ok. 100 tys. dolarów, których - jak sam przyznaje - nie ma. Ale muszę zebrać, inaczej wy będziecie zbierać na mój wieniec - kończy rozmowę z "Dziennikiem". (PAP)

d1avj4v

Podziel się opinią

Share

d1avj4v

d1avj4v
Więcej tematów