Trwa ładowanie...
ycipk-3vs5j0
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
po

"Krytyka PO przykrywa pustkę programową SLD"


Krytyka Platformy Obywatelskiej, jaką przedstawił szef SLD Wojciech Olejniczak na Krajowej Konwencji Sojuszu, pozwoliła przykryć pustkę programową SLD - powiedział szef klubu PO, Bogdan Zdrojewski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Krytyka PO przykrywa pustkę programową SLD"
(PAP)
ycipk-3vs5j0

Wojciech Olejniczak na krajowej Konwencji SLD powiedział, że PO "niczym nie różni się od PiS", że "jest jak jego brat bliźniak". Wytknął Platformie m.in., że jej opozycyjność polega na "wymianie ludzi, a nie zmianie programu".

Komentując zarzuty wobec swojej partii Zdrojewski oznajmił, że "nie zgadza się nawet w odniesieniu do przecinków w tym wystąpieniu".

Pustkę programową trzeba było czymś przykryć, a najłatwiej się to robi, próbując dotknąć inne podmioty funkcjonujące na scenie politycznej. I to uczyniono - uznał polityk PO.

ycipk-3vs5j0

Miałem wrażenie, że po tym kongresie SLD nie wyjdzie wzmocniony, ale byłem przekonany, że wyjdzie przynajmniej z większą świadomością swoich wad. Ale chyba nawet tego nie uda się uzyskać - ocenił szef klubu Platformy.

Zdaniem Zdrojewskiego, wystąpienie Olejniczaka świadczy o tym, że szansa na pojawienie się na polskim rynku politycznym "socjaldemokracji z prawdziwego zdarzenia" raczej się oddala niż przybliża.

Szef klubu PO powiedział, że "to, czy pan przewodniczący Olejniczak ma rację, czy nie, widać po sondażach. PO odnotowuje systematycznie poparcie co najmniej 300% większe niż SLD. Widać, kto jest prawdziwą opozycją, a kto ją udaje - dodał.

Zdrojewskiego zdziwiło także, że Sojusz nie wyciągnął żadnych wniosków z porażki z kampanii wyborczej. Partia ta "ponownie wraca do pomysłu, aby obiecać wszystkim wszystko, czyli tak naprawdę nikomu nic". To oznacza zmarnowany czas tych ostatnich kilkunastu miesięcy na poważną refleksję - dodał.

ycipk-3vs5j0
Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3vs5j0

ycipk-3vs5j0
ycipk-3vs5j0