Trwa ładowanie...
d2nofzm

Kompani "Goryla" za kratkami

Kolejnych sześć osób należących do grupy przestępczej kierowanej przez Zbigniewa F. pseud. "Goryl", zatrzymali szczecińscy policjanci z Wydziału Centralnego Biura Śledczego. Decyzją sądu wszyscy trafili do aresztu.

Share
d2nofzm

Przed miesiącem ich los podzieliło 5 innych gangsterów należących do tej grupy, w tym uznawany za jej przywódcę "Goryl".

Całej szóstce zarzuca się udział w związku przestępczym o charakterze zbrojnym, który miał na swoim koncie wymuszenia rozbójnicze, napady rabunkowe, handel narkotykami i uprowadzenia - poinformował we wtorek rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie Krzysztof Targoński.

Mężczyźni kupowali i gromadzili broń, amunicję i materiały wybuchowe, aby je później wykorzystać do popełniania przestępstw - dodał Targoński.

Zatrzymani to 37-letni Zbigniew B., 33-letni Robert B. i jego rówieśnik Marek J., 32-letni Kazimierz M, 35-letni Dariusz J. oraz 30-letni Sławomir C. Wszyscy zatrzymani, z wyjątkiem ostatniego z mężczyzn, są mieszkańcami Szczecina.

Szczeciński sąd aresztował na początku listopada br. 5 innych mężczyzn, w tym 29-letniego Zbigniewa F. pseud. "Goryl", uznawanego za szefa gangu działającego na terenie województwa zachodniopomorskiego.(miz)

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d2nofzm

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2nofzm
d2nofzm
Więcej tematów