Trwa ładowanie...
d48tj1y
Defence24Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Każdy chce zostać agentem

Jest duże zainteresowanie pracą w Centralnym Biurze Antykorupcyjnym, a także w innych służbach - informuje "Rzeczpospolita".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Każdy chce zostać agentem
(WP.PL, Fot: Andrzej Hulimka)
d48tj1y

Jako przykład podaje Bydgoszcz, gdzie do mającej powstać jesienią delegatury CBA na ponad 30 miejsc zgłosiło się już 120 chętnych, a zgłoszenia nadal napływają.

Przyszłych agentów CBA czeka gęste sito egzaminacyjne. Gazeta informuje o szczegółach procedury rekrutacyjnej.

Również praca w innych służbach cieszy się dużym zainteresowaniem. Np. do wzięcia udziału w mającej się rozpocząć jesienią rekrutacji do służby w Straży Granicznej zgłosiło się 10 - 12 osób na jedno miejsce.

d48tj1y

Podziel się opinią

Share

d48tj1y

d48tj1y
Więcej tematów