Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Kalinowski nowym szefem klubu PSL

Zbigniew Kuźmiuk zrezygnował z pełnienia funkcji przewodniczącego klubu PSL. Nowym szefem klubu ludowców został prezes Stronnictwa Jarosław Kalinowski. Kuźmiuk będzie jego zastępcą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Qaqwqwrqw

Kuźmiuk powiedział po wtorkowym posiedzeniu klubu, że ludowcy przeprowadzili zmiany w jego władzach w związku z tym, że na ostatnim posiedzeniu Rady Naczelnej PSL on oraz wicemarszałek Sejmu Janusz Wojciechowski zostali członkami władz partii: Rady Naczelnej i Naczelnego Komitetu Wykonawczego PSL. W konsekwencji musiały nastąpić zmiany w prezydium klubu.

Za wyborem Kalinowskiego na szefa klubu opowiedzieli się w tajnym głosowaniu wszyscy posłowie PSL obecni na wtorkowym posiedzeniu klubu, czyli 36 osób.

_ "Mam nadzieję, że w ten sposób ustaną wszystkie spekulacje, że PSL albo się już podzielił, albo podzieli się za parę dni"_ - powiedział Kuźmiuk. (mp)

Qaqwqwrqw
Polub WP Wiadomości
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw