Trwa ładowanie...
ycipk-olyfii
ycipk-olyfii
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Kalinowski nowym szefem klubu PSL

Zbigniew Kuźmiuk zrezygnował z pełnienia funkcji przewodniczącego klubu PSL. Nowym szefem klubu ludowców został prezes Stronnictwa Jarosław Kalinowski. Kuźmiuk będzie jego zastępcą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-olyfii

Kuźmiuk powiedział po wtorkowym posiedzeniu klubu, że ludowcy przeprowadzili zmiany w jego władzach w związku z tym, że na ostatnim posiedzeniu Rady Naczelnej PSL on oraz wicemarszałek Sejmu Janusz Wojciechowski zostali członkami władz partii: Rady Naczelnej i Naczelnego Komitetu Wykonawczego PSL. W konsekwencji musiały nastąpić zmiany w prezydium klubu.

Za wyborem Kalinowskiego na szefa klubu opowiedzieli się w tajnym głosowaniu wszyscy posłowie PSL obecni na wtorkowym posiedzeniu klubu, czyli 36 osób.

_ "Mam nadzieję, że w ten sposób ustaną wszystkie spekulacje, że PSL albo się już podzielił, albo podzieli się za parę dni"_ - powiedział Kuźmiuk. (mp)

ycipk-olyfii
Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-olyfii

ycipk-olyfii
ycipk-olyfii