Trwa ładowanie...
d1eko9c
cocker

Joe Cocker jest już we Wrocławiu

Joe Cocker (PAP/Adam Hawalej)
Joe Cocker przyleciał w piątek do Wrocławia. Słynny brytyjski piosenkarz zaśpiewa w sobotę we wrocławskiej Hali Ludowej.

Share
d1eko9c

Joe Cocker nie chciał spotkać się z dziennikarzami. Po przyjeździe z lotniska zamknął się w swoim hotelowym pokoju we Wrocławiu. Być może w sobotę wybierze się na spacer po wrocławskim Rynku. Piosenkarz powiedział mi, że chce mieć przede wszystkim spokój i mam o to zadbać. Cała ekipa wróciła z koncertów z Rosji i są bardzo zmęczeni - powiedział Mirosław "Klekot" Walczak, organizator koncertu.

Piosenkarz i jego zespół do Wrocławia przylecieli z Petersburga. W sobotę dadzą koncert w przygotowywanej w tym celu od tygodnia Hali Ludowej. Sprzęt nagłośnieniowy przyjechał do stolicy Dolnego Śląska załadowany w czterech tirach.

Koncert we Wrocławiu nie był w pierwotnych planach koncertowych piosenkarza. O występ podobno upomniał się sam Cocker. Brytyjczyk był zachwycony wrocławską publicznością, która niezwykle ciepło zareagowała na jego występ w marcu dwa lata temu. Cocker po prostu zapamiętał Wrocław i chciał tu wrócić - dodał Walczak.

Cocker zaśpiewa we Wrocławiu piosenki ze swojej najnowszej płyty, składanki z jego największych przebojów. Dolnoślązacy usłyszą m.in. "Summer in the City", "N'oubliez Jamais", "Unchain my heart" i najnowszy przebój artysty "Never tears us apart".

Artysta zamieszkał w jednym z najlepszych wrocławskich hoteli. Nie miał wielkich wymagań co do wyposażenia apartamentu. Cocker poprosił o posiłki z kuchni brytyjskiej lub chińskiej. Jedynym jego wymaganiem był kolor ręczników. Piosenkarz prosił o ręczniki w kolorze czarnym.(aka)

d1eko9c

Podziel się opinią

Share
d1eko9c
d1eko9c
Więcej tematów