Trwa ładowanie...

Jest dobra praca w Krakowie

Międzynarodowa firma turystyczna Lowcosttravelgroup od lat zajmuje się świadczeniem usług turystycznych w internecie. Od stycznia tego roku ma swoją siedzibę także w Krakowie. W trakcie tego roku planuje zatrudnić ok. 200 osób. Poszukiwani są zarówno specjaliści, jak też osoby bez doświadczenia.

Share
Jest dobra praca w Krakowie
Źródło: WP.PL, Fot: Robert Kulig
d3etdoe

W związku z dynamicznym rozwojem na przestrzeni ostatnich lat, firma postanowiła powiększyć swoje biura, lokalizując się w jednym z biurowców przy rondzie Grzegórzeckim w Krakowie. Firma została założona w 2004 roku w Wielkiej Brytanii i całkiem niedawno obchodziła swoje 10-lecie. Jej międzynarodowy charakter poświadczają liczne biura w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz Azji. Aktualnie zatrudnia ponad 500 pracowników.

Lowcosttravelgroup to najszybciej rozwijająca się firma zajmująca się branżą turystyczną. Jakie są główne zdania firmy? - Działamy w branży turystycznej online. Umożliwiamy klientom podróżowanie po całym świecie w przystępnych cenach, dzięki nam tylko w zeszłym roku 3 mln osób pojechało na wakacje, znaleźliśmy im loty i zakwaterowanie w niskich cenach – podkreśla Justyna Łyko-Kowalska Senior Operations Manager Poland.

d3etdoe

W ciągu tego roku firma planuje zatrudnić ok. 200 pracowników. Poszukiwani są zarówno specjaliści danej branży, jak też osoby bez doświadczenia. Bez znajomości języka angielskiego się jednak nie obejdzie. - Głównie szukamy ludzi zainteresowanych pracą w branży turystycznej, otwartych, szukających swojego miejsca w szybko rozwijającym się środowisku, niebojących się wyzwań. Ze względu na to, że klienci są anglojęzyczni wymogiem jest też znajomość tego języka - informuje Justyna Łyko-Kowalska.

Lowcosttravelgroup zlokalizuje w Krakowie zespoły back office oraz call center. Firma jednak nie wyklucza w przyszłości rozszerzenia swojej działalności.

- Otworzyliśmy biuro w Krakowie ze względu na dynamiczny rozwój i potrzebę zatrudnienia kolejnych pracowników. W przeciągu tego roku zamierzamy zatrudnić ok 200 osób a nie wykluczamy otwarcia w Polsce kolejnych działów – podkreśla Justyna Łyko-Kowalska w rozmowie dla Wirtualnej Polski.

d3etdoe

Podziel się opinią

Share
d3etdoe
d3etdoe
Więcej tematów