Trwa ładowanie...
d3xgn15

Imprezy na Śląsku - gdzie spędzić weekend?

Nudzi się w domu? Wyjdź na miasto i spędź ten weekend w dobrym towarzystwie. Poniżej przedstawiamy najlepsze imprezy w regionie.
Share
Imprezy na Śląsku - gdzie spędzić weekend?
Źródło: Fotolia
d3xgn15

Śląski weekend rozpocznie się mocnym akcentem, bowiem Fair Weather Friends zagra w sosnowieckim Remedium. Elektryczne brzmienia inspirowane muzyką z lat 70. oraz 80. dodadzą siły na kolejne dni.

Wcześniej, dla rozluźnienia można do Planetarium Śląskiego, gdzie od 17 będzie seans Heweliusz i Ja - historia niezwykłego człowieka, który kojarzy nam się najczęściej z astronomią i... piwem. Jan Heweliusz był także wynalazcą i konstruktorem, wydawcą i politykiem, miłośnikiem sztuki i... kobiet. Jego druga żona, Elżbieta Koopman, dzieliła z nim miłość do astronomii i często towarzyszyła w obserwacjach nieba.

Również w piątek pszczyńskim klubie Bednarska 3 wystąpi youtuber „Chwytak”. Znana z internetu gwiazda znana jest z przeróbek największych polskich oraz zagranicznych przebojów. Start od 20.

d3xgn15

Sobota

W sobotę polecamy koncert Janusza Iwańskiego. Yanina zaśpiewa największe przeboje Krzysztofa Klenczona. Artysta, którego nie trzeba rekomendować. W ostatnich latach znany szerokiej publiczności przede wszystkim ze współpracy z zespołem MAANAM, a także ze wcześniejszych dokonań duetu SOYKA YANINA, z którym to ma na koncie ponad 1500 koncertów zagranych nie tylko w kraju, ale także w całej Europie, Stanach Zjednoczonych i Meksyku. Start o 19 w klubie Przystanek Kulturalny Koniec Świata w Raciborzu.

Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu będzie gościł Agnieszkę Chylińską. Gwiazda, która podbiła serca śpiewając w ONA, znowu wchodzi na muzyczne salony. Start o 20.

Niedziela

d3xgn15

W niedzielę zapraszamy do Sali Widowiskowej Miejskiego Domu Kultury Bojków w Gliwicach od godziny 17. Odbędzie się tam koncert zespołu C.D.M Cantate Deo Nastepni oraz solistów MDK pod opieką Dominiki Płonki.

Podczas koncertu będzie przeprowadzona zbiórka pieniędzy na Łukasza Glinianego. Wstęp wolny.

W Katowicach Teatr Rawa zaprasza na stand-up comedy „Andrzej Rozmus Show” w reżyserii Huberta Bronickiego. Nowa scena przy ulicy Chopina gościć będzie znanego z Narodowego Teatru Starego w Krakowie artystę, który pokaże między innymi: jak klaszczą politycy, instrukcja obsługi faceta, czego pragną kobiety oraz jak wygląda polskie kino post-erotyczne.

d3xgn15

Podziel się opinią

Share
d3xgn15
d3xgn15
Więcej tematów