Trwa ładowanie...

Horoskop na dziś – 31.07.2018 (wtorek)

Horoskop dzienny na wtorek (31.07.2018). Zobacz, co Cię czeka!

Horoskop na dziś – 31.07.2018 (wtorek)Źródło: iStock.com
d3sjqu8
d3sjqu8
Horoskop na dziś - 31.07.2018

Horoskop dzienny dla barana

Baran (21.03-19.04) Przestań udawać kogoś kim nie jestem. Ludzie lubią Twoją osobowość, a dopasowywanie się na siłę do nowej grupy nie przyniesie żadnych korzyści. W pracy czeka Cię ciężki dzień. Dopiero pod wieczór będziesz mieć czas na chwilę wytchnienia.

Horoskop dzienny dla ryb

Ryby (19.02-20.03) Najwyższy czas odnowić kontakty z dawnym znajomym. Stare konflikty poszły w niepamięć, a Wy zaczęliście wzajemnie przywoływać się myślami. Z odnowienia relacji wynikną same korzyści. Nie jest to jednak dobry dzień na spotkania z baranami. Ostatnio są bardzo drażliwe, a ich obecność bardzo łatwo zepsuje Ci humor.

Horoskop dzienny dla byka

Byk (20.04-20.05) To nie jest dobry okres zmianę pracy czy ubieganie się o awans. Wciąż brakuje Ci potrzebnych umiejętność. Poświęć więcej czasu na rozwój osobisty. Może warto zapisać się na kurs marketingu lub rozpocząć naukę nowego języka?

d3sjqu8

Horoskop dzienny dla koziorożca

Koziorożec (22.12-19.01) Ten dzień sprzyja relacjom z skorpionami i bliźniętami. Będziecie dosłownie patrzeć w jednym kierunku, a Wasz tok myślenia znacznie się pokryje. Z takiej współpracy może wyniknąć wiele dobre. Szczególnie, jeżeli ktoś o tym znaku jest Twoim znajomym z branży.

Horoskop dzienny dla panny

Panna (23.08-22.09) Bądź bardziej wyrozumiały! Ktoś bliski popełnił błąd, do którego bardzo wstydzi się przed Tobą przyznać. Wysłuchaj tę osobę, bądź przyjazny i cierpliwy. Zyskasz nowego przyjaciela, który pomoże Ci, gdy będziesz w potrzebie.

Horoskop dzienny dla raka

Rak (22.06-22.07) To nie jest dobry dzień na wykonywanie wszystkich ręcznych prac i zajęć manualnych. Jeżeli planowałeś malowanie pokoju lub nawet prace w ogrodzie, najlepiej się z tym wstrzymaj. Dzisiaj będziesz za to bardziej pomysłowy niż zwykle. Zapisuj ważne myśli. Przydadzą Ci się później.

Horoskop dzienny dla skorpiona

Skorpion (23.10-21.11) Ktoś darzy Cię płomiennym uczuciem, za to Ty pozostajesz oschły i obojętny. To nie pierwszy raz, gdy oceniasz kogoś przez pryzmat innej osoby. Przemyśl swoje zachowanie. W innym przypadku odepchniesz kogoś wartościowego i w przyszłości będzie bardzo żałować.

d3sjqu8

Horoskop dzienny dla lwa

Lew (23.07-22.08) Dziś wszystkie lwy będą bardziej pracowite niż zwykle! Warto to wykorzystać. Prace domowe, które planowałeś na jutro, najlepiej wykonać dziś. Wiedz, że jesteś także bardziej produktywny, a wykonywanie obowiązków zajmie Ci zdecydowanie mniej czasu niż zwykle. Postaraj się, żeby pracodawca dostrzegł Twoje zaangażowanie.

Horoskop dzienny dla wagi

Waga (23.09-22.10) To dzień dobrych wyborów. Dziś wszystkie zakupy okażą będą trafne, a podejmowane w ciągu dnia decyzję przełożą się na Twój sukces. Twoja rady będę również bardziej przydatne dla innych. Nie odmawiaj, gdy ktoś poprosi o pomoc.

Horoskop dzienny dla wodnika

Wodnik (20.01-18.02) Przed Tobą pojawi się propozycja dalekiego wyjazdu. Będzie to również szansa na rozpoczęcie nowego rozdziału. Pytanie pozostaje jedno, czy jesteś gotowy, aby zakończyć inne? Jesteś świadomy źle podjętych decyzji, a jednak tęsknota utrudnia Ci nowy start. Poświęć czas na refleksje i medytację. Pozwolą zrozumieć własne potrzeby i oczekiwania.

d3sjqu8

Horoskop dzienny dla strzelca

Strzelec (22.11-21.12) Staniesz przed obliczem konieczności współpracy z kimś spod znaku ryb lub wodnika. Z początku będzie Wam ciężko się dogadać, ale bądź cierpliwy i naucz się słuchać. Macie inne priorytety lecz również wiedzę w różnych dziedzinach. Jeśli odpowiedni połączycie siły osiągniecie podwójny sukces.

Horoskop dzienny dla bliźniąt

Bliźnięta (21.05-21.06) Dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki. Ktoś, bardzo zranił Twoje uczucia, a teraz próbuje odzyskać względy. Bądź asertywny i postępuj własnym z Twoim sumieniem. Nie wchodź w toksyczną relację, w której druga osoba będzie patrzeć na Ciebie z góry.

d3sjqu8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3sjqu8
Więcej tematów