Trwa ładowanie...

Horoskop na dziś - 30.08.2018

Horoskop dzienny – 30.08.2018 (czwartek). Zobacz, co Cię czeka w najbliższej przyszłości

Share
Horoskop na dziś - 30.08.2018
Źródło: iStock.com
d26a9xo

Horoskop dzienny dla wodnika

Wodnik (20.01-18.02) Spotka Cię pasmo małych sukcesów, które odpowiednio wykorzystane mogą zamienić się w jeden wielki. Naucz się odpowiednio gospodarować czasem. Jesteś zdolny i ambitny, a przed osiągnięciem celu blokują Cię niuanse. Postaraj się w pełni wykorzystać szczęśliwą passę. Takie okoliczności mogą się drugi raz nie powtórzyć.

Horoskop dzienny dla strzelca

Strzelec (22.11-21.12) W Twoim otoczeniu znajduje się ktoś, kto dąży po trupach do celu. Nie atakuj jej, ale również nie zwierzaj z ważnych sprawy. Spróbuj się stłumić złość i skupić na swoich obowiązkach. Już niedługo czas zweryfikuje postępowanie konkretnych osób. Jeżeli wykażesz się pokorą i cierpliwością, czeka Cię nagroda.

d26a9xo

Horoskop dzienny dla bliźniąt

Bliźnięta (21.05-21.06) Nie podejmuj ryzyka, jeżeli nie jest to koniecznie. To nie najlepszy czas na ważne życiowe decyzja i drastyczne zmiany. Jesteś zmęczony, a to czego Ci teraz trzeba to poczucie bezpieczeństwa oraz stabilizacji. Postaraj się poprawić swoje relacje z rodziną. To właśnie oni będą dla Ciebie wsparciem w trudnym chwilach.

Horoskop dzienny dla barana

Baran (21.03-19.04) Przypadek sprawi, że odżyją w Tobie dawne uczucia. Zamiast bujać w obłokach i rozmyślać na przeszłością, skup się na aktualnych wydarzeniach. Staniesz przed trudnym wyborem. Dokładnie przemyśl swoją decyzję. Nie słuchaj rad innych. W tej kwestii musisz zaufać własnej intuicji.

Horoskop dzienny dla koziorożca

Koziorożec (22.12-19.01) Od rana czeka Cię dużo pracy, a ze wszystkimi obowiązkami uporasz się dopiero w godzinach wieczornych. Twoje zmęczenie jest naturalne, ale staraj się nie zamykać w czterech ścianach. Znajomi od dawna nie mieli z Tobą kontaktu. Jeżeli nie chcesz, żeby Wasze relacje uległy nagłemu ochłodzeniu musisz wykazać się inicjatywą.

Horoskop dzienny dla skorpiona

Skorpion (23.10-21.11) Wreszcie uporasz się poważnym problemem, który od dłuższego czasu zaprzątał Ci głowę. Zyskasz wolny czas. Najlepiej poświęcić go na samorealizację i rozwój osobisty. Poszerzanie kręgu zainteresowań umożliwi Ci poznanie nowych ludzi. Wśród nich znajduje się materiał na prawdziwego przyjaciela.

d26a9xo

Horoskop dzienny dla ryb

Ryby (19.02-20.03) Roztaczasz wokół siebie pozytywną aurę, która przyciąga ludzi. To dobry moment na wszelkie kontakty towarzyskie. Nie siedź w domu i bądź otwarty, gdy ktoś zaproponuje spotkanie. Niedługo na horyzoncie pojawi się osoba, która poczuje do Ciebie coś więcej. Jeżeli odwzajemnisz uczucie, niewinny flirt może przerodzić się w coś poważniejszego.

Horoskop dzienny dla panny

Panna (23.08-22.09) W tym okresie wszystkie panny są słabsze i chorowite. Staraj się zadbać o zdrowie. To dobry moment na zrobienie profilaktycznych badań. W pracy nie wszystko będzie szło po Twojej myśli. Pojawią się nowe wyzwania, ale gdy im sprostasz znacznie podniesiesz własne kompetencje.

Horoskop dzienny dla lwa

Lew (23.07-22.08) Pierwsza część dnia upłynie spokojnie i bezstresowo. Więcej pracy będzie czekało Cię dopiero pod wieczór. Staniesz w obliczu trudnego wyboru. Nie postępuj pochopnie. Czasem, zamiast ryzykować na własną rękę, dobrze poprosić o pomoc osobę starszą. W tym wypadku dobrymi doradcami będę osoby spod znaku skorpiona i byka.

Horoskop dzienny dla raka

Rak (22.06-22.07) W Twoim otoczeniu niespodziewanie pojawi się wielu adoratorów. Zaimponujesz im swoją wiedzą i osiągniętym niedawno sukcesem. Pamiętaj, żeby nie bawić się ludzkimi uczuciami. Niewinny flirt to nic złego, ale jeżeli ktoś jednostronnie zaangażuje się w relację, możesz bardzo poważnie zranić jego uczucia.

d26a9xo

Horoskop dzienny dla wagi

Waga (23.09-22.10) Uporałeś się z kilkoma problemami, czym zaimponowałeś członkom rodziny. Teraz wiele osób zacznie się do Ciebie zgłaszać z prośbami o pomoc. Nie ma niczego złego w okazywaniu wsparcia, ale nie możesz przegiąć w drugą stronę. Ludzie widząc Twoją zaradność i talent mogą zechcieć ją wykorzystywać.

Horoskop dzienny dla byka

Byk (20.04-20.05) Spodziewaj się nagłego przypływu gotówki. To dobry moment na inwestycje oraz większe wydatki. Pamiętaj jednak, żeby nie pożyczać pieniędzy. W Twoim otoczeniu znajdują się ludzie nieodpowiedzialni i chociaż nie mają złych intencji, mogą przypadkowo wplatać Cię w poważne kłopoty.

d26a9xo

Podziel się opinią

Share
d26a9xo
d26a9xo
Więcej tematów