Trwa ładowanie...

Horoskop na dziś - 26.07.2018

Horoskop dzienny 26.07.2018 (czwartek). Sprawdź, jaki los przygotowały dla Ciebie gwiazdy.

Horoskop na dziś - 26.07.2018Źródło: iStock.com
d18uyza
Horoskop na dziś - 26.07.2018

Horoskop dzienny dla koziorożca

Koziorożec (22.12-19.01) Zmuszanie się do czynności, których nie lubisz skutkuje frustracją. Może warto pomyśleć o zmianie pracy? Skup się na swoich obowiązkach i nie wykonuj pracy za innych. W Twoim otoczeniu znajduje się ktoś, to chce Cię wykorzystać. Asertywność w połączeniu z determinacją pomogą Ci odnaleźć wewnętrzny spokój.

Horoskop dzienny dla ryb

Ryby (19.02-20.03) Masz głowę pełną świetnych pomysłów, ale coś wzbrania Cię przed ich realizacją. Najwyższy czas uwierzyć w siebie i nie odkładać ważnych spraw na później. Tego dnia poczujesz silniejszą więź z osobami spod znaków panny i koziorożca. To właśnie one okażą się wsparciem i będą służyć cenną radą.

d18uyza

Horoskop dzienny dla panny

Panna (23.08-22.09) Tego dnia wszystkie panny będą drażliwe i skłonne do nagłych wybuchów emocji. Nie jest to dobry moment na spotkania towarzyskie. Nie podejmuj dziś też kluczowych decyzji. Relaks spędzony w domowym zaciszu ukoi twoje nerwy. Uważaj, żeby w porywie złości nie urazić najbliższych.

Horoskop dzienny dla skorpiona

Skorpion (23.10-21.11) To twój szczęśliwy dzień! Dobry czas na podejmowanie nowych wyzwań. W pracy przejmij inicjatywę. Nie bazuj na zdaniu innych, ponieważ Twój tok myślenia jest właściwy. Odpowiednio przemyślany plan działania zaowocuje przypływem gotówki.

Horoskop dzienny dla wagi

Waga (23.09-22.10) Promieniujesz pozytywną energią, a inni to wyczuwają. Staniesz w obliczu dylematu. Ktoś zamierza zaproponować Ci spotkanie. Jeżeli przyjmiesz propozycję wzbudzisz zazdrość innych lecz jeżeli odmówisz, stracisz szansę na pogłębienie więzi z wartościową osobą. Pod koniec dnia spodziewaj się zaskakującej wiadomości.

Horoskop dzienny dla raka

Rak (22.06-22.07) Uważaj, w Twoim otoczeniu znajduje się zazdrośnik! Opryskliwa osoba będzie skłonna roznosić na Twój temat fałszywe plotki. Nie zwierzaj się ze swoich problemów ludziom, których słabo znasz. Pamiętaj, że czyny liczą się bardziej niż słowa. Ktoś poprosi Cię o pomoc. Nie odmawiaj, a zyskasz obrońcę.

d18uyza

Horoskop dzienny dla byka

Byk (20.04-20.05) Twoje serce zabije szybciej na widok kogoś spod znaku ryb lub lwa, jednak staraj się utrzymać emocje na wodzy. Chwilowe zauroczenie może zniszczyć coś, co jest dla Ciebie ważne. Powolne budowanie relacji zaowocuje silną więzią. Jeżeli poddasz się nagłym porywom namiętności, czeka Cię przykry finał.

Horoskop dzienny dla wodnika

Wodnik (20.01-18.02) Po okresie ciężkiej pracy nadszedł czas na odrobinę rozrywki. Zadbaj o umysł i ciało. Obracaj się do ludzi. Nie odmawiaj wyjścia do kina, baru czy restauracji. Małe przyjemności będą odskocznią od szarych obowiązków i naładują Cię siłą do dalszej pracy. Zatroszcz się również o swoje zdrowie. Nie odkładaj wizyty u lekarza.

Horoskop dzienny dla barana

Baran (21.03-19.04) Płomienne uczucie wisi w powietrzu. Przemyśl czy naprawdę warto się opierać. Stare przyzwyczajenia blokują Cię przed samorozwojem. W sprawach sercowych możesz poradzić się najbliższych. Wiedzą coś, na co wcześniej nie zwracałeś uwagi. Ta informacja okaże się kluczowa.

Horoskop dzienny dla bliźniąt
Bliźnięta (21.05-21.06) Cierpliwości, niedługo odzyskasz upragniony spokój, a nurtujące Cię sprawy wreszcie się unormują. Gwiazdy zwiastują sukces zawodowy. Obudziły się w Tobie skrywane pokłady kreatywności. To doskonały dzień na wszelkie twórcze zajęcia. Odkryjesz nową pasję, z której będziesz czerpać wiele satysfakcji.

d18uyza

Horoskop dzienny dla lwa

Lew (23.07-22.08) Tego dnia wszystkie lwy będą rozkojarzone. Nie pozwól żeby błahe sytuacje odwracały Twoją uwagę od istotnych spraw. Przed podpisaniem wszystkie dokumenty czytaj dwa razy, dokładnie przeliczaj pieniądze i postaraj się o niczym nie zapomnieć. Zadbaj o zdrowie, zacznij się wysypać, a Twoje samopoczucie w końcu ulegnie znacznej poprawie.

Horoskop dzienny dla strzelca

Strzelec (22.11-21.12) Poznasz nową osobą, która zawróci Ci w głowie. Nie bój się tej znajomości. Potrzebujesz jej. Dzień upłynie Ci w miłym nastroju, a wieczorem usłyszysz radosną wiadomość. Uważaj na wodnika. Jest zazdrosny, a jego rady mogą okazać się nieszczere.

d18uyza
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d18uyza
Więcej tematów