Trwa ładowanie...

Horoskop na dziś - 24.07.2018

Horoskop dzienny na wtorek (24 lipca 2018 r). Sprawdź, co czeka Cię w najbliższej przyszłości.

Horoskop na dziś - 24.07.2018Źródło: iStock.com
d1rx2b6
Horoskop na dziś - 24.07.2018

Horoskop dzienny dla koziorożca

Koziorożec (22.12-19.01) Nie bój się powiedzieć szczerze tego, co myślisz. Uparte duszenie w sobie emocji nie doprowadzi do niczego dobrego. Zamiast krytykować czyjeś postępowanie za plecami, porozmawiaj z tą osobą w cztery oczy. Twoja szczerość zostanie doceniona.

Horoskop dzienny dla panny

Panna (23.08-22.09) To Twój dzień! Postaraj się w pełni wykorzystać sprzyjające Ci szczęście. Przyjmuj rzucone w ciągu dnia wyzwania. Bądź kreatywna w pracy, a zapunktujesz w oczach innych. Dziś wszystko przyjdzie Ci ze zdecydowanie większą łatwością. Nie zmarnuj szczęśliwej aury, duży sukces jest bliżej niż myślisz.

d1rx2b6

Horoskop dzienny dla byka

Byk (20.04-20.05) Uważaj na plotkarzy! Wydarzenia ostatnich dni sprawiły, że jesteś na językach innych. Nie daj im satysfakcji i podchodź do powierzonych zadań krocząc z wysoko uniesioną głową. Ciężki okres niedługo minie. Trzymaj nerwy na wodzy i nie daj się ponieść emocjom.

Horoskop dzienny dla wodnika

Wodnik (20.01-18.02) Zasługujesz na odpoczynek. Może warto pomyśleć o urlopie? Czas spędzony na łonie natury naładuje Cię pozytywną energią. Jeżeli nie możesz pozwolić sobie na wyjazd nad morze lub w góry wybierz się chociażby do parku. Relaks pomoże Ci się wyciszyć i zapomnieć o stresie, którego nadmiar zaczyna Ci doskwierać.

Horoskop dzienny dla ryb

Ryby (19.02-20.03) Czuć wokół Ciebie bardzo silną, miłosną aurę! Bacznie rozejrzyj się wokół. Ostatnio ktoś zaczął darzyć Cię płomiennych uczuciem i wygląda na to, że masz więcej niż jednego adoratora. Pamiętaj, aby nie oceniać książki po okładce. Będziesz musiał dokonać wyboru, ale nie spiesz się z podejmowaniem decyzji.

Horoskop dzienny dla barana

Baran (21.03-19.04) To nie jest dobry czas na zakłady ani wszelkiego rodzaju inwestycje. Zwolnij tempo, bo powinie Ci się noga! Osiągnięty sukces jest powodem do dumy, ale nie powinieneś się z nim tak obnosić. Skromność i pokora sprawią, że ludzie zaczną darzyć Cię większą sympatią.

d1rx2b6

Horoskop dzienny dla bliźniąt

Bliźnięta (21.05-21.06) Nie bój się ufać ludziom! Jesteś otoczony przez tych, którzy mają wobec Ciebie dobre intencje. Niedługo ktoś poda pomocną dłoń. Nie odtrącaj jej. Przyda Ci się wsparcie, a jeżeli umiejętnie pokierujesz sytuacją, zyskasz dobrego przyjaciela.

Horoskop dzienny dla lwa

Lew (23.07-22.08) Ogarnął Cię natłok myśli będący rezultatem wydarzeń ostatnich dni. To zrozumiałe. Masz prawo czuć się zdezorientowany i zagubiony. Uczciwie powiedz bliskim, że potrzebujesz ich wsparcia. Pomogą, a ich rady pozwolą Ci znaleźć rozwiązanie.

Horoskop dzienny dla raka

Rak (22.06-22.07) Nie możesz w nieskończoność ignorować wysyłanych Ci sygnałów. Rozejrzyj się wokół. Ktoś uparcie próbuje przekazać Ci ważne informacje. Nie możesz tego zignorować. Posiądziesz wiedzę, która odmieni Twój tok myślenia. To nic złego. Czasem dobrze jest spojrzeć na jedną sprawę z różnych perspektyw.

Horoskop dzienny dla skorpiona

Skorpion (23.10-21.11) Twoje relacje z pewną osobą wyraźnie się pogorszyły. Przeanalizuj, dlaczego do tego doszło. Masz przed sobą ściśle określony cel, który w końcu osiągniesz. Pamiętaj, aby w pogoni za marzeniami nie zapomnieć o tych, którzy liczą się dla Ciebie najbardziej.

d1rx2b6

Horoskop dzienny dla wagi

Waga (23.09-22.10) Weź się w garść i przestań odkładać wszystko na ostatnią chwilę. Po okresie odpoczynku czeka Cię dużo ciężkiej pracy. Naucz się umiejętnie gospodarować czasem i wykonaj powierzone obowiązki w terminie. Postaraj się, a los wynagrodzi Twój upór.

Horoskop dzienny dla strzelca

Strzelec (22.11-21.12) Swoją osobowością przyciągasz ludzi, którzy chcą spędzać z Tobą jak najwięcej czasu. Nie ignoruj ich! Zamiast zamykać się w czterech ścianach daj się wyciągnąć znajomym. Pojawi się niespodziewany problem, w którego rozwiązaniu kluczowa będzie rola przyjaciół. Pielęgnuj ważne kontakty i troszczę się o najbliższych.

d1rx2b6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1rx2b6
Więcej tematów