Trwa ładowanie...

Horoskop na dziś - 23.08.2018

Horoskop dzienny – 23.08.2018 (czwartek). Sprawdź, jaki los przewidziały dla Ciebie gwiazdy.

Share
Horoskop na dziś - 23.08.2018
Źródło: iStock.com
d1c548t

Horoskop dzienny dla wodnika

Wodnik (20.01-18.02) Niechęć do konkretnej osoby blokuje Cię przed działaniem. Staraj się oddzielić życie prywatne od zawodowego. Jeżeli nie okażesz jej antypatii i zacznie współpracować zdecydowanie szybciej osiągniecie rezultat. Macie wspólny cel. Nie warto odcinać sobie drogę do awansu, ze względu na to, że kogoś nie lubisz.

Horoskop dzienny dla strzelca

Strzelec (22.11-21.12) Nie zwierzaj się ze swoich uczuć osobom, których dobrze nie znasz i nie darzysz pełnym zaufaniem. Nie wszyscy mają w sobie tyle empatii, co Ty. Jesteś bardzo wrażliwy i łatwo Cię zranić. Staraj się panować nad emocjami. W pracy Twoja cierpliwość zostanie wystawiona na próbę.

d1c548t

Horoskop dzienny dla bliźniąt

Bliźnięta (21.05-21.06) Los sprzyja Ci we wszystkich kontaktach towarzyskich. Masz dużo przyjaciół. To dobry moment, żeby zapoznać ze sobą ludzi, którzy wcześniej się nie znali. Razem stworzycie zgraną paczkę. Nie denerwuj się jeżeli relacja z kimś, na kim Ci zależy będzie rozwijać się zbyt wolno. Pośpiech nie sprzyja zacieśnianiu więzi.

Horoskop dzienny dla barana

Baran (21.03-19.04) Zrobiłeś coś, przez co ogarniają Cię wyrzuty sumienia. Zamiast rozpamiętywać swoją decyzję, skup się na rozwiązaniu problemu. Siedzenie z założonymi rękami nic nie pomoże. Jeżeli uważasz, że kogoś zraniłeś nie bój się szczerze przeprosić i wyjaśnić sytuacje. Przyznanie się do błędu zostanie dobrze odebrane, a Ty odzyskasz wewnętrzny spokój.

Horoskop dzienny dla koziorożca

Koziorożec (22.12-19.01) Gwiazdy sprzyjają nauce i rozwijaniu nowych umiejętności. Odkryjesz w sobie talent, którym zaimponujesz innym. Nie rezygnuj z pasji. Staną się czymś, z czego będziesz czerpać szczerą radość i pozytywną energię. Nowe zainteresowania to także pretekst do poznania wyjątkowej osoby.

Horoskop dzienny dla skorpiona

Skorpion (23.10-21.11) Zadbaj o swoje zdrowie. Warto zmobilizować się do wysiłku fizycznego. Zdrowe zmiany wprowadzaj jednak stopniowo i nie zaczynaj od przemęczania się do granic możliwość. Skorpiony to perfekcjoniści, ale tym razem przyjmij metodę małych kroków. Warto też zastanowić się nad poprawą diety. Zmiana trybu życia szybko przyniesie efekty i zaimponujesz wszystkim wokół.

d1c548t

Horoskop dzienny dla ryb

Ryby (19.02-20.03) Po okresie ciągłego zmęczenia i przepracowania spodziewaj się zastrzyku energii. W pracy będziesz aktywniejszy oraz chętniejszy do działania. Czynności, które zwykle sprawiały Ci trudność, dzisiaj wykonasz z zaskakującą łatwością. W pełni wykorzystaj dobrą passę. Niedługo los podsunie Ci niepowtarzalną okazję…

Horoskop dzienny dla panny

Panna (23.08-22.09) Ten dzień nie sprzyja działalności twórczej i intelektualnej. W ciągu ostatniego tygodnia pracowałeś za dwóch, a zmęczenie nadal Cię nie omija. Nie przejmuj się. To normalne, że zmęczony organizm upomina się o swoje. Nie szukaj w sobie winy, spróbuj rzetelnie wykonać powierzone obowiązku, a wieczorem pozwól sobie na chwilę relaksu. Dziś staniesz również w obliczu dylematu. Ktoś złoży Ci propozycję, ale nie decyduj od razu. Dokładnie przemyśl swoje decyzje.

Horoskop dzienny dla lwa

Lew (23.07-22.08) To dobry czas na podboje miłosne. Szczególnym zainteresowaniem będziesz cieszył się u osób spod znaku panny, bliźniąt i ryb. Znajdziecie wspólny język. Dziś przypomnisz sobie również sytuację, która miała miejsce w dalekiej przeszłości. Ten przykład podsunie Ci pomysł na rozwiązanie nurtującej Cię od dłuższego czasu, bieżącej sprawy.

Horoskop dzienny dla raka

Rak (22.06-22.07) Nie podejmuj ryzyka, jeżeli nie musisz. Lepsze dla Ciebie będą bezpieczniejsze wybory nawet, jeżeli będą równoznaczne z większą pracą i drogą naokoło. W domu może dochodzić do poważnych spięć. Bliska osoba przechodzi trudniejszy okres przez co jest wyjątkowo nerwowa. Bądź wyrozumiały i nie prowokuj konfliktów.

d1c548t

Horoskop dzienny dla wagi

Waga (23.09-22.10) Zamiast wykonywać pracę za kogoś, odważ się powiedzieć na głos co Ci się nie podoba. Jeżeli na tym etapie nie postawisz granic, dasz ludziom wejść sobie na głowę. Po stresującym dniu w pracy, nie zmuszaj się do zbyt wielu obowiązków domowych.Wieczorem usłyszysz zaskakującą wiadomość, która zmieni Twój tok myślenia.

Horoskop dzienny dla byka

Byk (20.04-20.05) To dobry moment zarówno na wschodzenie w nowe relacje, jak i rozwijanie obecnych. Tryskasz pozytywną energią, a ludzie chcą spędzać z Tobą czas. Zyskasz popleczników w pomysłach, które wcześniej nie spotkały się z aprobatą innych. W pełni wykorzystaj szczęśliwą aurę.

d1c548t

Podziel się opinią

Share
d1c548t
d1c548t
Więcej tematów