Trwa ładowanie...

Horoskop na dziś - 20.07.2018

Horoskop dzienny na piątek (20 lipca 2018 r). Zobacz, co na dziś przygotowały dla Ciebie gwiazdy!

Horoskop na dziś - 20.07.2018Źródło: iStock.com
d1ndegz
Horoskop na dziś - 20.07.2018

Horoskop dzienny dla panny

Panna (23.08-22.09) Nie pozwól, żeby strach blokował Cię przed działaniem. Twoje obawy nie są uzasadnione. Najwyższy czas wziąć los w we własne ręce i wreszcie postawić na swoim. To dobry czas na zmiany w najbliższym otoczeniu. Może warto pomyśleć o remoncie lub chociaż małym przemeblowaniu?

Horoskop dzienny dla wodnika

Wodnik (20.01-18.02) Zastanów się czy nie przebywasz wśród toksycznych ludzi. Nie wdawaj się w związki, które pozbawiają Cię pewności siebie. Skup się na realizacji małych celów i swojej karierze zawodowej. Twój upór zaowocuje sukcesem.

d1ndegz

Horoskop dzienny dla ryb

Ryby (19.02-20.03) Po okresie sprzeczki z pewną osobą, nadszedł czas na zgodą. Może warto być tym, który pierwszy poda rękę? To nie jest dobry dzień na wysiłek fizyczny. Jesteś zmęczony. Odpocznij i wreszcie zrób coś dla siebie.

Horoskop dzienny dla byka

Byk (20.04-20.05) Dawny znajomy przyniesie Ci zaskakującą, dobrą wiadomość. Nie zmieniaj planów i pewnie podążaj wcześniej obraną ścieżką. Masz dobrą intuicję. Nie sugeruj się opiniami tych, którzy słabo Cię znają.

Horoskop dzienny dla barana

Baran (21.03-19.04) Nie odwlekaj ważnych spraw na ostatnią chwilę! Przed Tobą bardzo pracowity okres. Ktoś spod znaku panny będzie próbował odwieźć Cię od obowiązków, ale musisz być asertywny.

Horoskop dzienny dla bliźniąt

Bliźnięta (21.05-21.06) Stary znajomy złoży Ci ciekawą propozycję. Warto ją przemyśleć. Potrzebujesz w życiu zmian, które sprawią, że odżyjesz i nadadzą Twojemu życiu nowy tor. Rozpamiętywanie dawnych przykrości w niczym Ci nie pomożesz.

d1ndegz

Horoskop dzienny dla lwa

Lew (23.07-22.08) Wydarzy się coś, co sprawi, że dawne uczucia odżyją. Stale myślisz o osobie, której nie jesteś obojętny. Warto wyjaśnić pewne sprawy w celu uniknięcia nieporozumień. Nie pozwól, żeby przypadek odciągnął Cię od szczęścia.

Horoskop dzienny dla raka

Rak (22.06-22.07) To dobry okres na samorozwój i poszerzanie horyzontów. Niedługo posiądziesz wiedzę, która pozwoli Ci odnieść sukces w życiu zawodowym. Spodziewaj się nagłego przypływu gotówki!

Horoskop dzienny dla wagi

Waga (23.09-22.10) Godziny wieczorne nie są najlepszą chwilą na wykonywanie obowiązków służbowych. Zacznij dzień pracowicie, rano będziesz bardziej produktywny. Zacznij się lepiej odżywiać i wreszcie zadbaj o zdrowie, a poczujesz się zdecydowanie lepiej.

Horoskop dzienny dla skorpiona

Skorpion (23.10-21.11) Osoba, po której się tego nie spodziewałeś, niespodziewanie poda Ci pomocną dłoń. Nie odtrącaj jej, ma naprawdę dobre intencje. Spędzaj więcej czasu wśród ludzi. Ciągłe odmawianie spotkań sprawi, że w końcu zacznie doskwierać Ci samotność.

d1ndegz

Horoskop dzienny dla strzelca

Strzelec (22.11-21.12) To nie jest dobry czas na inwestycje. Wstrzymaj się też od większych wypadków. Jeżeli zareagujesz w porę, uda Ci się uniknąć problemów finansowych. Gwiazdy sprzyjają za to sprawo miłosnym. To na nich skoncentruj swoją uwagę.

Horoskop dzienny dla koziorożca

Koziorożec (22.12-19.01) Nie zaniedbuj rodziny ani przyjaciół. Ktoś bliski potrzebuje Twojej pomocy i jeśli poświęcisz mu więcej czas z pewnością to doceni. Nie stawiaj swojego życia zawodowego ponad prywatnym. Przełożony wie, że jesteś pracowity, ale znajomi, którym odmówisz spotkania mogą zacząć żywić urazę.

d1ndegz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ndegz
Więcej tematów