Trwa ładowanie...

Horoskop na dziś - 06.08.2018

Horoskop dzienny – 06.08.2018 (poniedziałek). Zobacz, co Cię czeka

Horoskop na dziś - 06.08.2018Źródło: iStock.com
d3chu46
Horoskop na dziś - 06.08.2018

Horoskop dzienny dla bliźniąt

Bliźnięta (21.05-21.06) W ciągu dnia pojawią się problemy w pracy, którym będziesz musiał stawić czoła w pojedynkę. Ktoś z Tobą rywalizuje i nie ma dobrych zamiarów. Czytaj dwa razy każdy, wypełniony dokument. Nie pozwól, żeby inni mieli satysfakcję z Twoich błędów. Jeżeli będziesz pracowity i dokładny los wynagrodzi Twój wysiłek.

Horoskop dzienny dla wodnika

Wodnik (20.01-18.02) Poświęć więcej czasu na życie rodzinne. Ktoś z Twoich bliskich osiągnął sukces, którym bardzo chce się dzielić z całym otoczeniem. Nie podcinaj mu skrzydeł. Pamiętaj, że coś, co Tobie przychodzi łatwo dla innych może być prawdziwym wyzwaniem. Nie bój się również zwierzyć rodzinie z prywatnych problemów. Nikt nie życzy Ci tak dobrze jak bliscy. To właśnie oni udzielą cennych rad, które pomogą uporać się z trudnościami.

d3chu46

Horoskop dzienny dla barana

Baran (21.03-19.04) Dziś czeka Cię dużo pracy. Bądź skupiony i staraj się nie spóźnić! Będziesz wyjątkowo obserwowany przez szefa oraz współpracowników. Dobrze, jeżeli pokażesz się z jak najlepszej strony. Na odpoczynek przyjdzie czas dopiero wieczorem. Połóż się wcześniej spać, żeby zebrać siły przed jutrzejszym dniem. Niewyspany będziesz mało produktywny.

Horoskop dzienny dla byka

Byk (20.04-20.05) Twoja praca zostanie poddana ocenie i spotkasz się z bardzo skrajnymi opiniami. Z pokorą przyjmij krytykę. Jeżeli weźmiesz do serca rady starszych, zyskasz ich sympatię. Ten dzień sprzyja kontaktom z innymi ludźmi. Wyjdź z inicjatywą i zaproponuj znajomemu wyjście na lunch, kawę lub do kina. W ten sposób zyskasz sojusznika.

Horoskop dzienny dla koziorożca

Koziorożec (22.12-19.01) Stopniowo zmieniasz styl, a ludzie widzą jak rozkwitasz. Wkraczasz w nowy rozdział, co oznacza, że przed Tobą pojawi się pasmo różnych wyzwań. Nie bój się pytać. Wśród Twoich bliskich znajduje się ktoś, kto był w podobnej sytuacji. Staraj się spędzić dzień produktywnie, ale los Ci to wynagrodzi.

Horoskop dzienny dla ryb
Ryby (19.02-20.03) Ostatnio doskwiera Ci samotność. Jesteś otoczony wieloma osobami, ale z żadną z nich nie pogłębiasz relacji. To błąd. Jeżeli w porę nie zmienisz podejścia, zostanie Ci przyklejona łatka osoby chłodnej i niedostępnej. Taka kolej rzeczy komplikuje również sprawy sercowe. Wpadłeś komuś w oko, ale ta osoba ma opory, żeby wykonać pierwszy krok

d3chu46

Horoskop dzienny dla panny

Panna (23.08-22.09) Podjąłeś decyzję, z której wiąż masz szansę się wycofać. Przeanalizuj czy na pewno jesteś w stanie wywiązać się z zadań, które Ci powierzono. Biorąc na swoje barki zbyt dużo obowiązków płacisz cenę własnego zdrowia i samopoczucia. Szef oraz znajomi na Ciebie liczą, ale nie postępuj wbrew sobie tylko po to, by zadowolić innych.

Horoskop dzienny dla skorpiona

Skorpion (23.10-21.11) Dziś wszystkim skorpionom dopisuje wyjątkowe szczęście. To dobry dzień na inwestycje oraz większe zakupy. Będziesz tryskać pozytywną energią i dokonywać trafnych wyborów. Wykorzystaj swoją szczęśliwą aurę. Bądź przedsiębiorczy i kreatywny. Pod koniec dnia ktoś mile Cię zaskoczy.

Horoskop dzienny dla lwa

Lew (23.07-22.08) Nie odkładaj wyjaśnienia ważnych spraw, z pewną osobą. Twoje myśli i tak krążą wokół tego tematu, a wyjaśnienie sytuacji przyniesie ulgę. Podobne podejście powinieneś obrać wobec innych spraw. Przejmij inicjatywę i nie czekaj aż ktoś wykona ważne zadania za Ciebie. Przydatne okażą się rady osób z pod znaków raka, skorpiona oraz bliźniąt.

Horoskop dzienny dla raka

Rak (22.06-22.07) Weekend dobrze Ci zrobił. Wypocząłeś i nabrałeś sił do działania. Coraz częściej ogarniają Ciebie myśli dotyczące rozwoju kariery zawodowej. Najwyższy czas, żeby zrobić coś w tym kierunku. Zainteresuj się kursami, które pomogą rozwinąć Twoje kompetencje. Dzisiejszy dzień przyniesie kilka ambitnych pomysłów. Nie bój się ich realizacji. Masz dobry tok myślenia.

d3chu46

Horoskop dzienny dla wagi

Waga (23.09-22.10) Dziś wszystkie wagi będą bardziej drażliwe niż zwykle. Wydarzyła się smutna sytuacja, którą stopniowo się zadręczasz. To dobry czas, aby zweryfikować intencje Twoich znajomych. Byłeś wsparciem dla innych, a teraz masz okazję, żeby przekonać się, kto będzie wsparciem dla Ciebie. Każdy ma prawo do gorszych dni. Nie zmuszaj się do wykonywania czynności, które równie dobrze możesz zrobić jutro.

Horoskop dzienny dla strzelca

Strzelec (22.11-21.12) Góruje nad tobą silna aura miłosna. Masz więcej niż jednego adoratora. Ludzie zabiegają o Twoje względy rywalizując między sobą, choć możesz nie zdawać sobie z tego sprawy. Nie oceniaj książki po okładce. Wśród tych osób znajduje się ktoś o bogatym wnętrzu. Nawet jeżeli nie zaiskrzy, masz szanse zyskać dobrego przyjaciela.

d3chu46
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3chu46
Więcej tematów