Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny – 21.09.2018 (piątek)

Horoskop dzienny – 21.09.2018 (piątek). Sprawdź, co Cię czeka

Share
Horoskop dzienny – 21.09.2018 (piątek)
Źródło: iStock.com
dwd1css

Horoskop dzienny dla wodnika

Wodnik (20.01-18.02) Do głowy wpadł Ci pewien pomysł, o którym myślisz coraz częściej. Chodzi o pewną inwestycję, która poprawi jakość Twojego życia. Zastanów się czy aby na pewno jesteś gotowy na ten krok i spytaj o radę osoby starsze. Jeżeli przyłożysz się do pracy Twój cel będzie osiągalny, musisz jednak wykazać się refleksem. Niedługo pojawi się wyjątkowa okazja. Działaj szybko, bo z szansy skorzysta ktoś inny.

Horoskop dzienny dla strzelca

Strzelec (22.11-21.12) Nawiązałeś wyjątkową relację z pewną osobą, do wzbudzi zazdrość innych. Ich nastawienie może wywołać różne konsekwencje. Pamiętaj, żeby nie polegać na opinii ludzi, których dobrze nie znasz. W życiu zawodowym pojawią się nowe problemy. Żeby je rozwiązać będziesz musiał zdobyć umiejętności w nowej dziedzinie.

Horoskop dzienny dla bliźniąt

Bliźnięta (21.05-21.06) ZdenerwujeCię bliska osoba. Jej nierozważne postępowanie doprowadzi do sprzeczki. Pamiętaj, żeby nie postępować pochopnie. Dobrze jest udzielać rad, jednak nie można nikomu niczego narzucać. Jeżeli wbrew Twoim sugestiom ktoś zdecyduje się na ryzykowny krok, nie próbuj desperacko odwieźć go od tego pomysłu. Ludzie najlepiej uczą się na błędach.

dwd1css

Horoskop dzienny dla barana

Baran (21.03-19.04) Los dalej sprzyja wszelkim zmianom. Podejmiesz kilka odważnych decyzji, które sprawią, że zmienisz podejście do życia. Wszyscy wokół zauważą jak rozkwitasz i usłyszysz wiele komplementów. Nie przestawaj pracować nad sobą. W pracy bądź skupiony, a w wolnej chwili oddaj się hobby. Pamiętaj, że rozwój intelektualny nie jest mniej ważny niż uczuciowy.

Horoskop dzienny dla koziorożca

Koziorożec (22.12-19.01) Spędź więcej czasu z rodziną. Wasze relacje się poprawią i znajdziecie dużo wspólnych tematów. Jeżeli połączycie siły wreszcie uda Wam się osiągnąć cel, o którym marzyłeś od dłuższego czasu. W pracy wszystko będzie układać się po Twojej myśli. Stresujący okres nareszcie minął i będziesz mógł trochę zwolnić tempo.

Horoskop dzienny dla skorpiona

Skorpion (23.10-21.11) Współpracujesz z osobą, której nie darzysz pełnym zaufaniem. Sytuacja nie jest prosta, ale mimo wszystko Wasz układ może mieć pozytywny finał. Pod żadnym pozorem nie daj jej odczuć, że masz obawy. Pamiętaj, że działa się najlepiej, kiedy w zespole panuje dobra atmosfera. Jej utrzymanie będzie dla Ciebie kluczowe.

Horoskop dzienny dla ryb

Ryby (19.02-20.03) Jest wokół Ciebie dużo wartościowych, otwartych ludzi, z którymi warto pogłębić relację. Nie zmarnuj szansy na nawiązanie nowych znajomości. Czekają Cię zmiany. Nie obejdzie się bez wyzwań, ale nadchodzący czas będzie szczęśliwy. Idziesz w dobrym kierunku i wiesz czego chcesz. Jeżeli będziesz trzymać się planu, wszystko ułoży się po Twojej myśli.

dwd1css

Horoskop dzienny dla panny

Panna (23.08-22.09) Przed Tobą trudny, bogaty w wyzwania okres. Staniesz w obliczu kilku, zupełnie nowych wyzwań. Rozwiązania nie będą oczywiste, ale zdecydowanie na miarę Twoich możliwości. Rozbudzisz w sobie kreatywność i odkryjesz nowe zdolności. Swoją zaradnością zaimponujesz innym. Mimo zmęczenia i wielu przeciwieństw uda Ci się unormować sytuację. Wówczas zrozumiesz, że nowe doświadczenie otworzyło Ci oczy na wiele kwestii.

Horoskop dzienny dla lwa

Lew (23.07-22.08) Ktoś zatai przed Tobą prawdę przez co poczujesz się zdradzony i oszukany. Nim zadziałasz impulsywnie, spróbuj się wyciszyć, po czym na spokojnie przeanalizować całą sytuację. Ostatnio jesteś drażliwy i masz skłonności do przesady. Nie twórz wielkich afer z malutkich problemów. Zamiast wybuchać złością, naucz się szczerze i spokojnie mówić o swoich uczuciach.

Horoskop dzienny dla raka

Rak (22.06-22.07) Los sprzyja wszelkim wyjściom i kontaktom towarzyskim. Czas w pracy upłynie wyjątkowo szybko. Pojawi się nowy problem, ale sprostasz mu z łatwością, czym zaimponujesz innym. Wieczorem czeka Cię sporo wrażeń. Wreszcie dojdzie do spotkania, które odkładałeś od dłuższego czasu. Jego finał będzie zaskakujący.

Horoskop dzienny dla wagi

Waga (23.09-22.10) Pewna sytuacja bardzo Cię drażni, ale wciąż udajesz, że wszystko jest w porządku. Nie duś w sobie emocji, bo w końcu znajdą ujście i wybuchniesz w najmniej spodziewanym momencie. Naucz się spokojnie wyrażać swoją opinię. W Twoim otoczeniu jest konfliktowa osoba, która lubi prowokować. Jeżeli nie dasz wyprowadzić się z równowagi raz na zawsze uporasz się z problemem.

Horoskop dzienny dla byka

Byk (20.04-20.05) To nie jest dobry moment na dalekie podróże. Wciąż jesteś zmęczony, a Twój organizm potrzebuje regeneracji. Pamiętaj, że w tym okresie musisz szczególnie uważać na swoje zdrowie. Zamiast planować wyjście do miasta, zaproś znajomych do siebie na spokojną kolacje. Chcą przekazać Ci pewną wiadomość. Będzie zaskakująca, ale w pozytywnym znaczeniu.

dwd1css

Podziel się opinią

Share
dwd1css
dwd1css
Więcej tematów