Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny – 19.09.2018 (środa)

Horoskop dzienny – 19.09.2018 (środa). Sprawdź, co wydarzy się w najbliższej przyszłości

Share
Horoskop dzienny – 19.09.2018 (środa)
Źródło: iStock.com
d3tbbwh

Horoskop dzienny dla wodnika

Wodnik (20.01-18.02) Ktoś z rodziny podejmie decyzję, która odbije się na wszystkich jej członkach. W tym okresie nie powinieneś izolować się od najbliższych. Musicie działać razem. Największym wyzwaniem będzie pogodzenie życia rodzinnego i zawodowego. Będziesz zmęczony, ale dasz radę. Trudny okres minie już niedługo.

Horoskop dzienny dla strzelca
Strzelec (22.11-21.12) Potrzebujesz w swoim życiu nowych znajomych, którzy wniosą do niego dużo świeżości. Wyjdź do ludzi i bądź otwarty. Stopniowo wpadasz w monotonię, a ciągle wykonywanie tych samych czynności nie przynosi Ci satysfakcji. Ten etap nie potrwa jednak długo. W Twoim życiu pojawi się ktoś, to zarazi Cię swoją pasją.

d3tbbwh

Horoskop dzienny dla bliźniąt

Bliźnięta (21.05-21.06) To zrozumiałe, że chcesz zaimponować pewnej osobie, ale pomyśl czy nie posuwasz się w tym zbyt daleko. Udajesz kogoś, kim nie jesteś, co z czasem doprowadzi Cię do frustracji. Uwierz, we własne możliwości. Twoja natura jest dla innych ciekawsza, niż Ci się zdaje.

Horoskop dzienny dla barana

Baran (21.03-19.04) W pracy czeka Cię trudne wyzwanie. Staniesz w obliczu dylematu, a decyzja, którą podejmiesz będzie odczuwalna przez dłuższy okres. W razie wątpliwości dobrze poprosić o radę osoby starsze i bardziej doświadczone. Ich uwagi okażą się niezwykle cenne.

Horoskop dzienny dla koziorożca

Koziorożec (22.12-19.01) Początek dnia będzie nerwowy i stresujący. Rozwiążesz kilka problemów, czym zaimponujesz współpracownikom oraz przełożonemu. Nerwowa atmosfera złagodnieje w godzinach popołudniowy. Pochwały dodadzą Ci skrzydeł. Wieczorem usłyszysz zaskakującą informację dotyczącą dawnej znajomej.

Horoskop dzienny dla skorpiona

Skorpion (23.10-21.11) Ktoś bliski jest wobec Ciebie nieszczery. Taka postawa nie wynika z zawiści, ale strachu, przed byciem ocenionym. Nie bądź wobec siebie i innych aż tak krytyczny. Ludzie nie są nieomylni. Jeżeli będziesz bardziej wyrozumiały zrozumiesz sedno problemu.

d3tbbwh

Horoskop dzienny dla ryb

Ryby (19.02-20.03) Masz szansę pozbyć się kłopotu, który zakłócał Twoją strefę komfortu i burzył wewnętrzną równowagę. Nie rób niczego wbrew sobie po to, by zadowolić innych. Kluczem do sukcesu okaże się determinacja. Nie daj wciągnąć się w realizacje zadań, które nie wchodzą w skład Twoich obowiązków.

Horoskop dzienny dla panny

Panna (23.08-22.09) Osoba, która kiedyś Cię zraniła spróbuje odnowić kontakt. Musisz być czujny. Spotkała ją pewna przykrość i szuka słuchacza. Sam zdecydujesz czy potrzebujesz kogoś takiego w swoim życiu. W razie dylematu zapytaj o radę kogoś spod znaku ryb lub wodnika.

Horoskop dzienny dla lwa

Lew (23.07-22.08) Mimo zapowiadanych zmian praca nadal będzie monotonna. Nie jest to zajęcie, które pozwala Ci w pełni rozwinąć skrzydła. Musisz zastanowić się nad tym, co naprawdę zapewnia Ci poczucie szczęścia. Nie rób niczego wbrew sobie. Nie podejmuj też drastycznym kroków. Lepiej dyskretnie rozejrzeć się za inicjatywą.

Horoskop dzienny dla raka

Rak (22.06-22.07) Skoncentruj się na swoich obowiązkach i nie przejmuj uwagami innych. W pracy bądź skupiony i rozważny. Nie pozwól, żeby drobiazgi odwracały Twoją uwagę od istotnych spraw. Obudzisz w sobie dawno skrywane pokłady kreatywności i zyskasz nowe, przydatne umiejętności.

d3tbbwh

Horoskop dzienny dla wagi

Dużo osób pokłada w Tobie nadzieję i postrzega jako lidera ważnego projektu. Z jednej strony to odpowiedzialna rola, z drugiej olbrzymia szansa na sukces. Wykaż się, a zostaniesz doceniony. Mimo wszystko uważaj i zachowaj czujność. W Twoim otoczeniu jest osoba, która ma nieszczere intencje.

Waga (23.09-22.10) Ostatnio zaczyna dokuczać Ci samotność. Natłok pracy i licznych obowiązków domowych sprawił, że odizolowałeś się od znajomych. Najwyższy czas, żeby to zmienić. Przejmij inicjatywę i zaproponuj spotkanie. Najlepiej, jeżeli zapoznasz ze sobą kilku znajomych. Bardzo się polubią i stworzycie zgraną paczkę.

Horoskop dzienny dla byka

Byk (20.04-20.05) Dzień zacznie się leniwie. Wyjątkowo ciężko będzie Ci się zmobilizować do wykonywania najprostszych czynności. Taka reakcja jest buntem organizmu, który przez długi okres był przepracowany. Nie wzbraniaj się, ale pozwól na chwilę relaksu. Chęci do działania wrócą szybciej, niż myślisz.

d3tbbwh

Podziel się opinią

Share
d3tbbwh
d3tbbwh
Więcej tematów