Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny – 18.09.2018 (wtorek)

Horoskop dzienny – 18.09.2018 (wtorek). Sprawdź, jaki los przewidziały dla Ciebie gwiazdy.

Share
Horoskop dzienny – 18.09.2018 (wtorek)Źródło: iStock.com
d3as8d0

Horoskop dzienny dla wodnika

Wodnik (20.01-18.02) Zmęczenie daje Ci się we znaki, ale niestety, to nie koniec pracy. Naucz się systematyczności. Musisz wziąć się w garść i rozwiązać wszystkie, niezakończone sprawy. W tym ciężkim okresie bardzo zbliżysz się do jednej osoby. To wyjątkowa znajomość, która zmieni Twoje podejście do wielu kwestii.

Horoskop dzienny dla strzelca

Strzelec (22.11-21.12) Czujesz się osaczony przez pewną osobę, która w zbyt dużym stopniu stara się ingerować w Twoje życie. Musisz wyznaczyć jasną granicę i nie pozwolić wejść sobie na głowę. Przypomnij sobie, członek rodziny zmagał się z podobną sytuacją. W razie problemów zwróć się do niego o radę.

Horoskop dzienny dla bliźniąt

Bliźnięta (21.05-21.06) Los nie sprzyja eksperymentom. Zamiast szukać dziwnych i krętych dróg na skróty, podążaj przetartym szlakiem. Jeżeli będziesz pokorny, determinowany oraz cierpliwy osiągniesz sukces. Dobrymi doradcami będą osoby spod znak skorpiona i barana.

d3as8d0

Horoskop dzienny dla barana

Baran (21.03-19.04) Do Twoje życia wdziera się rutyna, a każdy dzień zdaje się przypominać poprzedni. Sytuację odmieni nowe hobby. Obserwuj otoczenie i czerp z niego inspiracje. Masz wokół wartościowych, kreatywnych ludzi. Spróbuj nowych rzeczy oraz staraj się poszerzać swoje horyzonty.

Horoskop dzienny dla koziorożca

Koziorożec (22.12-19.01) Musisz nauczyć się oszczędności. Przed Tobą ciężki okres pełen niezaplanowanych wydatków. Jeżeli zaciśniesz pasa udowodnisz wszystkim swoją zaradność. Wsparciem w trudnych chwilach będzie dawny przyjaciel. Warto odnowić relację.

Horoskop dzienny dla skorpiona

Skorpion (23.10-21.11) Zaufaj własnej intuicji. Ktoś będzie próbował usilnie udzielać Ci rad, ale Twój tok myślenia jest właściwy. W najbliższym czasie rozwiążesz większość dawnych spraw. Spodziewaj się sukcesu w kwestii zawodowej. Swoimi osiągnięciami zaimponujesz innym i zaskoczysz tych, którzy w Ciebie nie wierzyli.

Horoskop dzienny dla ryb

Ryby (19.02-20.03) Czynności, które zwykle sprawiają Ci problem, będą przychodzić z dużą łatwością. Upór w końcu się opłaci. Bądź wytrwały i uwierz we własne możliwości. Pamiętaj jednak, żeby w biegu za marzeniami nie zaniedbywać rodziny oraz przyjaciół.

d3as8d0

Horoskop dzienny dla panny

Panna (23.08-22.09) Ktoś powiedział Ci kilka przykrych słów, ale nie powinieneś tego rozpamiętywać. Masz na koncie wiele osiągnięć, którymi się nie afiszujesz. Dzień w pracy upłynie Ci szybko, ale nerwowo i stresująco. Na chwilę rozluźnienia przyjdzie czas wieczorem. Wówczas spotka Cię miła niespodzianka.

Horoskop dzienny dla lwa

Lew (23.07-22.08) To dobry moment na dalekie podróże. Wydarzenia ostatnich dni sprawiły, że musisz nabrać trochę dystansu. Wszelkie wyjazdy dobrze Ci zrobią i pozwolą spojrzeć na bieżące sprawy z innej perspektywy. Dobrym kompanem podróży będą osoby spod znaku bliźniąt i ryb.

Horoskop dzienny dla raka

Rak (22.06-22.07) Pewna osoba zaskoczy Cię swoją wiedzą. Dzięki niej zyskasz umiejętności, które znacznie ułatwią Ci pracę. Wieczór sprzyja wszelkim kontaktom towarzyskim. Nie siedź w domu. To nie jest dobry czas na zamykanie się w czterech ścianach. Jeżeli będziesz otwarty nawiążesz wartościowe znajomości.

Horoskop dzienny dla wagi

Waga (23.09-22.10) Przeanalizuj swoje postępowanie. Dokuczają Ci wyrzuty sumienia, które uporczywie próbujesz wyprzeć. To nie jest dobre podejście. Zdobądź się na odwagę i przeprowadź poważną rozmowę z konkretną osobą. Tylko wtedy odzyskasz utracony spokój.

Horoskop dzienny dla byka

Byk (20.04-20.05) Ostatnio zaniedbujesz relacje z rodziną. Krótka rozmowa, nawet telefoniczna poprawi nastrój tym, którym na Tobie zależy. Nie szukaj wymówek i nie odkładaj ważnych spraw w nieskończoność. W najbliższym czasie masz szansę na sukces. Po drodze do celu napotkasz jednak wielu rywali. Bądź opanowany i działaj według planu, a wszystko ułoży się po Twojej myśli.

d3as8d0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3as8d0
d3as8d0
Więcej tematów