Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny – 12.09.2018 (środa)

Horoskop dzienny – 12.09.2018 (środa). Sprawdź, jaki los przygotowały dla Ciebie gwiazdy

Share
Horoskop dzienny  – 12.09.2018 (środa)
Źródło: iStock.com
d34gvod

Horoskop dzienny dla wodnika

Wodnik (20.01-18.02) Nikt nie potrafi czytać Ci w myślach. Zamiast silić się na aluzje, wyłóż karty na stół. Jeżeli nie odważysz się rozmawiać o problemie sprawisz, że będzie się tylko nasilał. Pamiętam, żeby pod żadnym pozorem nie dać się wyprowadzić z równowagi.

Horoskop dzienny dla strzelca

Strzelec (22.11-21.12) Masz dobre intencje, ale jesteś przy tym stanowczo zbyt łatwowierny. Ktoś zechce to wykorzystać. Pamiętaj, żeby dokładnie przemyśleć każdą propozycję. Nie bój się pytać, kiedy masz wątpliwości i bądź asertywny, a unikniesz kłopotów.

d34gvod

Horoskop dzienny dla bliźniąt

Bliźnięta (21.05-21.06) Po spokojnym, monotonnym okresie Twoje tempo życia momentalnie przyspieszy. Czeka Cię wiele nowych obowiązków zawodowych, ale również życie nabierze barw w sferze prywatnej. Natłok zajęć sprawi, że ciężko Ci będzie znaleźć czas na chwilę wytchnienia. Jest jednak wiele plusów takiej sytuacji. Na przykład pewna nowa znajomość.

Horoskop dzienny dla barana

Baran (21.03-19.04) Zadbaj o zdrowie. Ostatnio jesteś chorowity i bardziej podatny na wszelkie infekcje. To nie jest dobry czas na dalekie podróże ani zbyt częste wypady do miasta. Bujne życie towarzyskie nie jest niczym złym, ale zastanów się czy nie warto trochę przystopować. Zmęczony organizm wprost prosi o sen i chwilę relaksu.

Horoskop dzienny dla koziorożca

Koziorożec (22.12-19.01) Pewność siebie nie jest niczym złym, ale w nadmiarze może okazać się zgubna. Mimo fali sukcesów nie trać czujność i dokładnie analizuj każdy, podjęty krok. Ostrożność pomoże uniknąć pomyłki, która pokrzyżowałaby Ci plany.

Horoskop dzienny dla skorpiona

Skorpion (23.10-21.11) Podjąłeś pierwsze kroki w kierunku życiowych zmian. To dobra decyzja. Nowe zajęcia są rozwijające i pozwalają spojrzeć na świat z innej perspektywy. Bądź otwarty na kolejne możliwości, które podsunie los. Nowy styl życia przypadnie Ci do gustu.

d34gvod

Horoskop dzienny dla ryb

Ryby (19.02-20.03) Przed Tobą masa wyzwań i trudnych decyzji do podjęcia zarówno w kwestiach prywatnych ora zawodowych. Słuchanie rad innych na nic się zda. Skup się na działaniu i nie bój podjąć ryzyka. Nie ma złej decyzji, jednak zależnie od decyzji Twój los potoczy się zupełnie w innym kierunku.

Horoskop dzienny dla panny

Panna (23.08-22.09) To właściwy moment na odnowienie kontaktów towarzyskich. Ostatnio coraz częściej myślisz o osobach, które niegdyś były Ci bliskie. Niestety, upływający czas i nowe środowiska sprawiły, że Wasze drogi się rozmyły. Pamiętaj jednak, że to nic straconego. Upływający czas mógł wpłynąć na Was korzystnie, ponieważ nabraliście dystansu i nowych doświadczeń.

Horoskop dzienny dla lwa

Lew (23.07-22.08) Wszystkie lwy są dzisiaj wyjątkowo roztargnionei zapominalskie. Najwyższy czas , żeby wreszcie odpocząć. Nie zmuszaj się do wykonywania czynności, które nie są koniecznie. Dokładnie czytaj każdy dokument, a w razie problemów pytaj o rady osoby starsze i doświadczone. Pod wieczór czeka Cię miła niespodzianka.

Horoskop dzienny dla raka

Rak (22.06-22.07) Ktoś na kogo wcześniej nie zwracałeś uwagi nagle okaże Ci względy. Pamiętaj, że to krucha, nieśmiała i krucha osoba, którą łatwo jest zranić. Przeanalizuj czy chcesz się wdawać w głębszą relację. Pod żadnym pozorem nie bawi się uczuciami innych.

d34gvod

Horoskop dzienny dla wagi

Waga (23.09-22.10) Przed Tobą natłok obowiązków. Wpadniesz w wir pracy, z którego ciężko będzie się wydostać. Z drugiej strony to kluczowy moment na zdobywanie nowych doświadczeń, które przydadzą Ci się w niedalekiej przyszłości.

Horoskop dzienny dla byka

Byk (20.04-20.05) Obecnie nie masz szczęścia w kwestiach finansowych. To nie jest dobry okres na inwestycje i większe wydatki. Nie ma się co spieszyć. Odkładasz środki na konkretny cel i prędzej czy później zdołasz go osiągnąć. Nie zadowalał się półśrodkami, bo stać Cię na więcej.

d34gvod

Podziel się opinią

Share
d34gvod
d34gvod
Więcej tematów