Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny – 07.09.2018 (piątek)

Horoskop dzienny – 07.09.2018 (piątek). Sprawdź, co Cię czeka

Share
Horoskop dzienny  – 07.09.2018 (piątek)Źródło: iStock.com
d4ferde

Horoskop dzienny dla wodnika

Wodnik (20.01-18.02) Uważaj na fałszywych doradców. W Twoim otoczeniu znajdują się zazdrośnicy, który tylko czekają na potknięcie. W najbliżej przyszłości czeka Cię rywalizacja o coś, na czym bardzo Ci zależy. Stawka jest wysoka, dlatego bądź skupiony i unikaj rzeczy, które Cię rozpraszają.

Horoskop dzienny dla strzelca

Strzelec (22.11-21.12) Ktoś zdenerwuje Cię tak, że ciężko będzie utrzymać nerwy na wodzy. Postaraj jednak w porę ugryźć się w język. Jeżeli Ty nie wybuchniesz, ktoś zrobi to za ciebie. Nie bądź jednak tym, który wybuchnie jako pierwszy, po przylgnie do Ciebie łatka osoby konfliktowej.

Horoskop dzienny dla bliźniąt

Bliźnięta (21.05-21.06) Dziś wszystkie bliźnięta są roztargnione i nostalgiczne. Wydarzenia ostatnich dni przywołały dawne wspomnienia. Ciężko jest zacząć nowy etap, jeżeli ciągle żyje się przeszłością. Pomoże Ci szczera rozmowa. Najlepszymi słuchaczami będą baran i byk.

d4ferde

Horoskop dzienny dla barana

Baran (21.03-19.04) Chociaż los Ci sprzyja, to ciężki okres dla Twoich bliskich. Ciesz się swoją stabilizacją i poświęć czas, żeby pomóc innym. Udowodnij, że jesteś bezinteresowny. W efekcie zyskasz nowego przyjaciela, który w przyszłości odwdzięczy się podobnym wsparciem.

Horoskop dzienny dla koziorożca

Koziorożec (22.12-19.01) Dzisiejszy dzień pracy upłynie Ci szybko i bezstresowo. Wieczór sprzyja wszelkim relacjom towarzyskim. Nie zamykaj się w domu, tylko wyjdź do ludzi. Nawiążesz nową znajomość, która może wnieść dużo do Twojego życia.

Horoskop dzienny dla skorpiona

Skorpion (23.10-21.11) Na horyzoncie pojawi się nowy problem. Chociaż jesteś przyzwyczajony do działania w pojedynkę, tym razem, żeby go rozwiązać będziesz musiał połączyć siły. Szukaj sprzymierzeńców w rodzinie i przyjaciołach. Nie ufaj ludziom, których dobrze nie znasz.

Horoskop dzienny dla ryb

Ryby (19.02-20.03) Uwierz we własne możliwości. Pamiętaj, że człowiek uczy się na błędach i z każdej, życiowej lekcji jest w stanie wyciągnąć dobre wnioski. Nie bój się podjąć ryzyka. Jeżeli nie spróbujesz, nigdy nie dowiesz się czy było warto.

d4ferde

Horoskop dzienny dla panny

Panna (23.08-22.09) Nie zwracasz uwagę na pewną, życzliwą dla Ciebie osobę. Bardzo chciałaby nawiązać z Tobą bliższą relację, ale nieśmiałość blokuje ją przed działaniem. Pamiętaj, ze swoją osobą wzbudzasz respekt innych. Z tego właśnie powodu adoratorzy często boją się odezwać pierwsi.

Horoskop dzienny dla lwa

Lew (23.07-22.08) Przypadkowy pomysł przerodzi się w sukces zawodowy. Swoimi działaniami zaimponujesz szefowi i kolegom w pracy. Pamiętaj jednak, że po okresie wysiłku należy się odpoczynek. Wieczór poświęć na relaks w domowych zaciszu. Twój organizm tego porzebuje.

Horoskop dzienny dla raka

Rak (22.06-22.07) Podjąłeś się zadania, z którego wykonaniem masz spory problem. Pamiętaj, że czasem nie wszystko jest tak proste jak może się wydawać na pierwszy rzut oka. Czas goni, nie marnuj więc go na bezskuteczne próby wyjścia z sytuacji. Zamiast tego poproś o pomoc osobę z większym doświadczeniem.

Horoskop dzienny dla wagi

Waga (23.09-22.10) Los szykuje dla Ciebie miła niespodziankę. To coś, co bardzo poprawi Ci nastrój. Wieczór sprzyja wyjściom i wszelkim interakcjom z innymi ludźmi. Poznasz ciekawe osoby, których styl życia zmobilizuje Cię do działania. Czerp inspiracje z otoczenia, a zyskasz więcej, niż myślisz.

Horoskop dzienny dla byka

Byk (20.04-20.05) Staniesz w obliczu dylematu. Obie opcje niosą ze sobą pewne korzyści. Jedna, wiąże się jednak z większym ryzykiem. W tym okresie zalecane jest dokonywanie bezpieczniejszych wyborów. Nie podejmuj ryzyka, jeśli nie jest konieczne. To nie Twój najszczęśliwszy okres.

d4ferde
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ferde
d4ferde
Więcej tematów